Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy eléggé kellemetlen kérdést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy eléggé kellemetlen kérdést fogok feltenni, de hát hiába kérdeztem mást nem kaptam választ, segít nekem valaki? kicsit hosszadalmasan leírtam

Figyelt kérdés

Nos akinek van kedve olvassa el kicsit hosszan leírom mi a gond.

Szedek egy kicsivel erősebb fogamzásgátlót már vagy 2 hónapja, most fogom szedni a 3-ik levelemet és sok furcsaság előfordult nálam: -idegesség, -gyakori fejfájás, -szédülés stb. és nem, nem vagyok terhess félreértés ne essék, ez előtt a gyógyszer előtt vagyis igen ugyan azt szedtem csak gyengébbet most meg erősebbet aggódtam amiatt hogy bajom lesz de az orvosom szerint nem lesz hét erre ráfáztam mert lett, túl sok volt a görcsölés de ki lehet bírni, na térjünk inkább rá a tárgy kérdésre, esetleg valakivel előfordult-e már az hogy maszturbál az ember és egy fél óránál tovább görcsölt-e már a hasa? és ez a dolog az új gyógyszerem óta van, igen tudom el kellene mennem megbeszélni az orvosommal hiába vagyok 20 éves egyszerűen nem tudom hogy mondjam el egy "férfi orvosnak" ezt az ügyemet, annyira kellemetlenül érezném magam a székben, ha erről esetleg bárki tud valamit akkor írja le nekem, komoly válaszokat szeretnék viccelésből ne írjon senki, köszönöm, hogy elolvastad és írsz.



#Nő-egészség-gyógyszer-maszturbáció
2015. dec. 7. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Valószínű,hogy a hormon háztartásodat, nagyon nagy mértékben megzavarta az új gyógyszer.Ezt a problémát mindenféleképp, az orvosoddal kellene megbeszélni.

Menj vissza,és tájékoztasd a tapasztalt mellékhatásokról.

Ezt nem szabad félvállról venni!Mert a későbbiekben.Szervi és idegrendszeri elváltozásokat is okozhat.Sok dolog van amit kellemetlen elmondani egy orvosnak! De ez amit leírtál.Csak az orvos együttműködésével oldható meg! Ne szégyelld elmondani a panaszod!

2015. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha cikinek érzed, hogy azt mondd az orvosnak, hogy ez önkielégítés közben történik, mondd, hogy a pároddal szexuális aktus során van és a párod gyengéd visszafogott ergo nincs rendkívüli fizikális hatás ami ezt kiválthatná, így te a gyógyszerre gyanakszol.
2015. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!