Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A múlt hónapban a barátnőm a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múlt hónapban a barátnőm a 2. héten 2db tablettát egymás után elfelejtett bevenni, amelyeket a következő nap pótolt, tehát 3dbot vett be. Ebben a hónapban együtt voltunk védekezés nélkül, bár nem élveztem belé. Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
Abban a hónapban mikor elfelejtette a tablettákat a szokott időben jött meg a menstruációja.

2015. dec. 19. 02:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csak abból, hogy egyszerre vett be 3 tablettát! Ekkora baromságot kitől hallottatok, hogy ezt így kell csinálni?

Ha már elfelejtette, akkor egye fene, akkor egy hétig, de inkább 10 napig gumiztok, aztán lehet megint anélkül.

De ilyet, hogy egyszere visszamenőlegesen vegye be a gyógyszereket....

Akkor már miért nem veszi be hó elején az egész levéllel, és nincs rá gond! Nem igaz?

Na jó nem írok ilyeneket, mert még a végén....

Figyu komám a betegtájékoztatón tuti, hogy rajta van, mi a teendő, ha kimarad egy-egy szem, de azt is rajta van, hogy ilyenkor nem szabad visszamenőlegesen beszedni az elmaradt szemeket egyszerre!

2015. dec. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megírtam már másnak is,hogy fogamzásgátlót mehatározott IQ-szint felett adnék csak.Alap lenne minden gyógyszer szedése előtt elolvasni a betegtájékoztatót és nem hülyeségeket csinálni.
2015. dec. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, hogy lehet egy tablettát elfelejteni? Ha ennyire sügér, hogy elfelejti, akkor létezik emlékeztető a telóján, állítsa be. Vagy mikor reggel felkel, azonnal vegye be.

De most tényleg, elég h..lyék vagytok mind a ketten, ő azért mert elfelejti, te meg azért, mert védekezés nélkül csináltad vele!

Jól megtaláltátok egymást! És örüljetek, ha nem lesz ebből gond a későbbiekben!

2015. dec. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia.

tapasztalat nelkul, jozan esszel gondolkozva irok.

Egy nap nem vehetsz be 3 tablettat, hiszen akkor mindegy lenne, ha az egeazet egy nap venned be.. -.- Ha elfelejtetted bevenni kiegeszito vedekezes kell.

Ha nem elveztel bele keves az esely a terhessegre, de bem tudhatod mit okozott a szervezetebwn ez...

Legkozelebb elobb kerdezz, utana cselekedj, es konyorgom, ha elkezd valamit szedni olvassa el..

2015. dec. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam róla, hogy mit csinált, csak most derült ki! Múlt hónapban pedig nem szeretkeztünk védekezés nélkül, amikor az eset történt, csak most a következő hónapban.
2015. dec. 19. 12:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ebből lenne baba, szerintem nagyon kevés rá az esély. De a barátnőd legközelebb tényleg ne vegyen be egyszerre három tablettát, max kettőt.
2015. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is néztem, hogy ez most, hogy jutott eszébe...

még azt akarom tudni, hogy akkor ebben a hónapban védett, hiába szedte rosszul az előzőben?

2015. dec. 19. 17:21
 8/9 A kérdező kommentje:

kicsi korrigálás.

2db tablettát vett be reggel, a 3. pedig a megszokott időben este 8kor.

1db tabletta még ha jól tudom benne volt a 12 órában, a második pedig az előző napi pótlása volt.

2015. dec. 19. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az elmaradt tabletták bevételétől számítva 1 hónapig máshogy is védekezzetek... lehet, hogy hamarabb is lehetne, de hát biztos ami biztos.
2015. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!