Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » GRAVI-HCG tesztet vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GRAVI-HCG tesztet vettem rajta van hogy: 3 perc múlva de legkésőbb 5 per múlva olvassa le az eredményt.2 csíkom lett de 5 percig semmi sem volt.40 perc mulva meglett a 2. is nem értem lehet hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Mert az 5. percben sem mutatott semmit amikor kiakartam dobni akkor láttma meg a halvány másik csíkot a teszt részén.

Lehetséges hogy később mutatta ki vagy szigorúan 5 perc után már nemérvényes és akkor miért mutatta ki 40 perc múlva ..... ?


2010. márc. 23. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, de nem vagy terhes :( Az a csík, amit láttál, száradási csík. 5 perc után ki kellett volna dobnod. Utána már minden teszt becsíkosodhat, de az a helyes eredmény, amit 5 percen belül leolvastál, 40 perc után már látnod sem kellene a tesztet.
2010. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem örülnél a babának? Mert akkor örülök annak, hogy nem vagy terhes :D Csak hirtelen úgy jött le, hogy várod a babát és én is olyan nőkkel foglalkozom, akik várják a babát, ezért sajnálkoztam :)
2010. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne sajnáld én boldog vagyok 16 vagyok még csak és 2 nap kihagytam a gyógyszerem am nem tudom még félek mert késik 3 napjah jó szokott néha múlt hóban 7 napot is..... örülök neki h száradási rem igazad van nagyon köszönöhm a választ!!!
2010. márc. 23. 18:52
 4/11 A kérdező kommentje:
És te ezt honnan tudod h száradási de miért van ott nem értem :S =( ??? elmagyaráznád bővebben?
2010. márc. 23. 18:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eüs vagyok :):) A tesztek az idő lejárta után becsíkosodhatnak és ez álpozitív eredményt okozhat. Persze van, aki terhes, de neki másnap vagy harmadnap ígyis úgyis pozitív lesz a tesztje. Ha nagyon félsz, akkor ajánlom neked a Qupido tesztet. A legjobb teszt, 10-es érzékenységű. Reggeli első vizeletből csináld meg. Ha időn belül negatív lesz, biztos lehetsz benne, hogy nem vagy terhes :)
2010. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal pedig a késés normális :) Hidd el nekem, nem vagy terhes, csak száradási csík lesz, mondom látnod sem kellett volna. Amikor tablettát szedtem én is nagyon ideges voltam, mert bevettem egy gyógyszert, amiről úgy tudtam nem befolyásolja a tabletta hatékonyságát, hát egyesek szerint igen, mások szerint nem. Tiszta ideg voltam, hogy terhes vagyok-e. Vettem egy tesztet, megcsináltam, 10 perc után kivágtam a kukába :) Mivel addig bőven kijött volna,ha pozitív lenne :) Lehet, hogy volt rajta száradási csík, nem tudtam, nem is kell tudjam, az nem érvényes :):) Rá is van írva, hogy X idő után értékelhetetlen, van ami 10 van ami 5 perc után :) Nincs mitől tartanod :)
2010. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

azért még 1 tesztet meg próbálok szerintem próbálok!!!

köszönöm a kommentet!!! szívből kérem a jó istent hogy neked legyne igazad!!!

2010. márc. 23. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan az lesz :):) Hidd el, ahogy kiszárad a teszt becsíkosodik, szinte mind, kivétel nélkül. Azt sem értem miért volt még meg 40 perc múlva. Babatervezők szokták elhinni, hogy pozitív, mert 1 óra múlva 2 csíkos lett, de tévednek :( Meg is szokott jönni nekik :( Hidd el nekem, 40 perc után értékelhetetlen, nem vagy terhes. Hamarabb is írhattál volna, gondolom végigidegeskedted a napot és már azt tervezted hogy mondod el a pozitív tesztet, szegénykém :(:( Úúú de rossz lehetett :( Nem irigyellek, de ne félj, nem vagy terhes :)
2010. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert nem az ithoni kukába akartam kidobni hanem a busz emgállóba akukába dobozostól és hát megláttam roszul lettem... nagyon kész voltam ..:) ma barátommal is beszéltük hogy milenne ha de ma megtudtam az hogy még cska 2 hónapja járunk és nagyon szeret ő 23 én 16 és én avgyok az első barátnőjae akit nem csalt meg ez angyon mesebeli minden jó nincs hiba egyikőnkben sem és ma mondta nem hagyna el és beszélgettünk komolyan.. hát ez sokkal közelebb hozott minket egymáshoz!!! ami erős volt még közelibb kötődéséé alakult ez a téma összehozott minket... mondta hogy melettem lesz és együtt átvészeljük :) meg vicelődött hogy lesz kicsi babszi mondom ne vicelj ilyennel non kivoltam megnyugtatott!!!
2010. márc. 23. 19:06
 10/11 A kérdező kommentje:

anyukámnak nemtuttam volna aszemébe nézni végigsírtam anapot a suliban sajnos :S:S:S életem legroszabb napja volt de most sem vok 100% ig megnyugodva veszek még 1 et és akkor boldog leszek!!!

nagyon sokat segítesz köszönöhm!!!

2010. márc. 23. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!