Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalatok vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mandamantra kérdése:

Milyen tapasztalatok vannak a Zoely fogamzásgátlóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most fogom elkezdeni szedni, most először használok ilyen fogamzásgátlót, eddig gumit használtunk a barátommal, de elég sok helyen olvasta róla rossz tapasztalatokat.
2015. dec. 29. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem válik be kérd meg hogy írjon fel másikat. Vagy válts nődokit.
2015. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sok a rossz ne kiserletezz. Hidd el neked lesz rossz.
2015. dec. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szia! én 4 hónapja szedek Zoely-t. Nekem ez a 3. fogamzásgátló tabletta,amit felírtak, az elsőtől hánytam,a másodiktól nem volt libidóm. Én is féltem elkezdeni,mert sok helyen rosszat olvastam,de nekem ez tökéletesen bevált, semmilyen mellékhatása nem jött ki(nem híztam,a bőröm is szép,nincs köztes vérzés stb.). Persze ez egyénfüggő, lehet,hogy neked nem fog beválni, de ne az alapján ítélj,hogy miket olvasol,mindenkinek máshogy hat :)
2016. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még csak a második tablettát vettem be tegnap, de eddig semmilyen változást nem érzek. Lehet én azok közé tartozom, akiknek beválik. :D
2016. jan. 5. 16:09
 5/5 anonim válasza:
Az kezdésnek jó, nekem az előzőnél a 2.tabletta után már hánytam. De ahhoz kevés még,hogy lásd,milyen mellékhatásai jöhetnek elő
2016. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!