Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ekkor már gond nélkül belém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkor már gond nélkül belém élvezhet a barátom? (Volina)

Figyelt kérdés

Márc.08-tól(a mensim elsó napjától)szedem a Volinát.Eddig semmilyen mellékhatást nem tapasztalatam,nem volt hányás ill.hasmenés.Az lenne a kérdésem,hogy ha héten már végzek az első levéllel,akkor már a 7 napos szünetben(amikor még nem jött meg)lefeküdhetek a barátommal úgy,hogy belém élvez?

Vagy inkább várjam meg,míg megjön a menstruációm,és utána már nem alkalmazunk kiegészítő védekezést?

Amúgy a tabi az első naptól véd,de kicsit parázós vagyok és a tapasztalatokra lennék kíváncsi:)


2010. márc. 24. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod h első naptól véd, ne kérdezd meg.
2010. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze eltudtam olvasni.De írtam,hogy tapasztalatokra lennék kíváncsi...azért van az oldal,hogy kérdezzek.Ezzel nem nagyon segítettél ki.
2010. márc. 24. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is Volinát szedek és mi megvártuk a 7 napos szünetet,mivel az volt az első hónap 4.hete és kicsit parás vagyok,így jobbnak láttuk,ha betartjuk a 4 hetet.A következő levél első napján viszont már nem bírtuk tovább. :)
2010. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát már mi is nagyon nehezen bírjuk :)

de vasárnap beveszem az első levél utolsó szemét...aztán má csak egy hét:)

köszönöm a választ!

2010. márc. 24. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha szedted normálisan,és tudod,akkor ne aggódj:)

Ha viszont zavarosan szedted,akkor gondolj vissza.

Sok sikert:)

2010. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ui:

Barátnőmmel a levél 17. napján mentem el belé.

Pénteken kell megjönnie neki,úgyhogy szorítok érte...

2010. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is ezt a gyógyszert írta fel az orvos:) én is kicsit parázós vagyok, mi szerintem várunk egy hónapot utána h még megjöjjön és már utána nem fogok félni:D
2010. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első naptól véd, de a nőgyógyászom azt mondta, hogy várjak én is 2 hetet. ;d
2010. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!