Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ebbol gond? FONTOS!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol gond? FONTOS!

Figyelt kérdés
Baratnommel szeretkeztunk es ovszerrel vedekeztunk majd miutan el mentem negyed ora mulva ismet folytattuk egy uj ovszerrel.. ekozben en csk megtoroltem a peniszem... es uj ovszert hasznaltunk... lehet ebbol gond?vagyis h csak megtoroltem a peniszem ?
2011. okt. 6. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
ha előtte nem verted rá az új gumira és aztán törölted meg akkor nem. De egyébként nemtudom mi gond is lehetne ebből?
2011. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Terhessegre gondoltam gond alatt marmint azert hogy csak megtoroltem vagyis hogy szarazra toroltem attol meg nem maradhattak valahol korulotte spermak?
2011. okt. 6. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:
hogy lehet valaki ilyen buta?
2011. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
miert is?
2011. okt. 6. 16:19
 5/9 anonim ***** válasza:
hogy miért?..ember,szerinted mire való az óvszer??
2011. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hat h megvedjen esetleg a nemkivanatos terhessegtol marmint nem engem hanem a not... es ovjon az esetleges betegsegektol
2011. okt. 6. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:

okos : ) jól van!!!!!


ha netán ondós vagy csak retkes vagy bármi betegsége van a péniszednek az óvszer tökéletesen megvédi a párodat!!!!

...ha nem lyukadt ki semmi esélye nincs,hogy teherbe essen!!!!!

2011. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oke :) koszi.. :) varok meg valaszokat :)
2011. okt. 6. 16:54
 9/9 aranyoskám ***** válasza:
minek jöjjön még válasz ha már elmondták az igazat? De komolyan ember nem lehetsz ekkora retardált h nem fogod fel a kis agyaddal h ha az első körben óvszerbe élveztél el, utána megtörölted a farkad és megint felhúztál egy gumit akkor bent marad a gumiban minden megint amit kiürítesz. Ahhoz h a csaj teherbe essen ondónak kell kerülnie a hüvelyébe ami elég körülményesen történhet csak meg ha végig volt "köztetek" egy gumi.
2011. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!