Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csütörtök reggel vettem be az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csütörtök reggel vettem be az utolsó tablettát, este pedig a barátommal voltam nem lehet semmi bajom?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol tartasz a szedésben?
2016. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyogyszermentes 7napban is ved a fogamzasgatlo! Nyugi.
2016. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát már 7 hónapja szedem és Csütörtökön volt az utolsó tabletta a levélen és vasárnap kell megjönnie így lehet valami ?
2016. jan. 2. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi. Hogy ötlött ez fel benned pont most?
2016. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak még így nem voltunk h az utolsó tablettára jött volna ki oszt gondoltam inkább rákérdezek :)
2016. jan. 2. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja.


Véd. Nyugi. A 7 napos szünetben is véd. :)

2016. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2016. jan. 2. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:

A többiek már mindent leírtak, én csupán egy költői kérdést szeretnéd hozzád intézni:

Ha reggel beveszed a gyógyszeredet, akkor szerinted az nem véd aznap este?


Tehát ha a kérdésre tudod a választ, akkor értelmetlen volt feltenni ezt a kérdést, hisz nem a tabletta mentes szünetben történt ez, hanem az utolsó szemnél, ergó az utolsó szem is ugyanaz, mint az összes többi szem gyógyszer.

2016. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!