Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlot kezdtem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlot kezdtem el szedni egy hete. Normalis a napkozbeni enyhe hanyinger? Reggel es este van inkabb.

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ne szedjed. Ln tuti nem szedek soha. Nehogy má szedjek, mert egy pasinak nem tetszik, hogy gumival kell csinálni. Hú de felidegesítem magam ilyenen, amikor egy nő szedi és még olvasom, hogy rosszul is vagy. Hallod ha a pasinak nem jó ha nem szeded dobd ki a csávót de gyorsan, nehogy má miatta kínlódj
2015. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen de nincs csavom.Ferjem van tobb eve ;) De ha haza jon megemlitem neki,hogy legyen szives koltozzon el :D
2015. nov. 2. 09:52
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
figyelj ha neked jó, hogy kínlódsz, mikor lehetne gumival is akkor te tudod, de szerintem a nők 99 % a azért szed bogyót mert a pasinak nem jó a gumi. Na nekem mondaná egy pasi hogy szedjek 2 nagy pofon öregem, hogy a fal adja a 3.-at oszt menjen amerre akar
2015. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Harmas ne legy tele ennyi eloitelettel azert.


Nekem nem volt tole sosem hanyingerem. Inkabb menj el orvoshoz es beszeld meg vele. Lehet a gyogyszer nincs rad jo hatassal! Irass fel masikat esetleg.

2015. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lassan 10 eve megszakitasos vedekezes volt mar en untam meg ezt..mindig rettegni a terhessegtol.Szivem szakad mert mindig tudtam a termekeny napokat 28 napos rendszeres ciklusom van volt...Gumival sosem csinaltuk :/ Koszi mindenkinek a hozzaszolast :)
2015. nov. 2. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatón rajta vannak a mellékhatások is! :) Ha szerepel rajta normális, ha nem, akkor nem attól van!

Ha később sem szűnik meg másfajtát kell feliratni, mert többféle létezik.

2015. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt a hányinger lehet mástól is. Másrészt a mellékhatások jellemzően az első ciklusban szoktak jelentkezni, amikor még a szervezeted szokja az új hatásokat. Minden kellemetlen (nem durva) mellékhatással akkor érdemes foglalkozni, amikor tartósan fennáll, a második tablettás ciklusban is. Nekem például áttöréses vérzésem volt rendszeresen az első ciklusban, aztán szépen beállt a következőre.

Ha a következő tabis ciklusban is érzékeled a problémát, akkor jelezd a nőgyógyászodnak és válts másra. Rengeteg féle fogamzásgátló létezik, mindenkinek van megfelelő, csak meg kell találni.

2015. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
# 3: ne magadból indulj ki! Az én környzetemben a nők magukért szednek tablettát, mert tartós kapcsolatban nem akarnak gumizni. Én például gyűlölöm az óvszert, mert nem érzem a partnerem. És a barátnőim, akikkel meg szoktunk beszélni ilyen témákat, hasonlóan vélekednek. Lehet, hogy én egy másik bolygón élek, de az én ismerőseim között fordítottak az arányok: a nők 99%-a nem szeretne gumit használni.
2015. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!Valoban irja a hanyingert mellfeszulest mellekhataskent!Elso level meg csak.Megvarom akkor mit reagal majd a kovetkezonel.Nekem sem szimpatikus a gumizas,esetleg alkalmi kapcsolatokban eloknek tudom elkepzelni! Szerencsere a ferjem nem szol bele ugymond,most igy ereztem hogy a gyogyszert valasztom! Vannak gyerekeink is es nem szeretnek egyenlore tobbet :)
2015. nov. 2. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!