Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Úgy érzem, hogy a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a fogamzásgátló tabletta teljesen legyilkolta a libidóm. Valaki járt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem gondolok a szexre, már fél éve kb. eszembe sem jut, rosszul vagyok a gondolatától is. Hüvelyszárazság is jellemző. Megoldás lehet a gyógyszerváltás? Ma megyek dokihoz délután, de érdekelne 1-2 tapasztalat. :(
2016. jan. 4. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ez volt.. Legalább 10 félét szedtem, mindtől a béka feneke alatt volt a libidóm😞 sok év kihagyással kezdem el megint, ha minden igaz, akkor ma. Ezúttal egy ultramodern verziót választottam, a Lisvy tapaszt. Most ettől várom a csodát...
2016. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

barátnőmnél is ez van..

elég sokat kínlódunk sajnos...síkosítok meg csípi az összes..midet kipróbáltuk már.

3 éve szedi a lyndinettet. váltani nem akar mert fél hogy hízni kezd, pattanásos lesz stb...

2016. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, abbahagytam inkább, helyreállt.

Hiába váltottam gyógyszert, nem segített.

2016. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lyndinette mellett totál eltűnt a libidóm. Próbáltam másikat, más durva mellékhatások jöttek. Leraktam a gyógyszert 1 évre, visszajött a libidóm, másik fajtát kezdtem szedni, és libidó nem ment el nyaralni, durva mellékhatások sincsenek.


Szóval próbálj ki másikat. Nem normális, hogy eltűnt a libidód ha egyébként létezik.

2016. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is lyndinettet szedtem, és sajnos nem vettem észre, hogy ez öli a libidómat, csak azt, hogy már nem vágyom a pasim érintésére.


Szétmentünk, és persze mivel már nem volt miért szedni, abbahagytam.

Na, akkor meg majd' megőrültem annyira intenzíven jött vissza. Mintha a testem próbálná bepótolni a kihagyást.

Soha többet gyógyszer, tartós kapcsolatban is gumi.

2016. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb 9 hónapja szedtem Belarát, mikor én is észrevettem hogy nem vágyom annyira rá. Akkor azt hittem biztos a stressz, de később se jött vissza, pedig sok dologgal próbálkoztunk. Egyszerűen nem vágytam rá és hüvelyszárazság is gyötört. Összesen 1 évig szedtem. Utána fél évig sem tért vissza igazán. Később Nuvaringet használtam 4 hónapig, de nem vált be. Most nem használok semmit, gumival védekezünk, de továbbra is fennáll a hüvelyszárazság és várom hogy végre hazatérjen a libidóm.
2016. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is Lyndinette volt, úgy tönkrevágta a libidóm, hogy azóta se állt helyre, hüvelyszárazság is stimmel. Pedig kb. hat éve nem szedem már... Ja, és megerősödtek a szőrök rajtam, a menstruációm meg nagyon sokszor késik, van, hogy majdnem két hónapot is, pár ritkább esetben meg hamarabb jön meg a kelleténél. Múlt nyáron egyszer egy hétre a vérzés befejezése után jött meg...
2016. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!