Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig fog tartani a vérzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog tartani a vérzés fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés

Csütörtökön kezdtem el a Diane 35-t azóta van vérzésem, nem sok elég egy napra a mini tampon, de elég zavaró már. Ez az első fog. gátlóm. Eddig 5 nap alatt lezajlott a menszeszem.

17/L


2010. márc. 25. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ha most kezdted el, akkor egy picit belezavarhat a ciklusodba, de hidd el egy hónap és hozzászokik a szervezeted. Előfordulhat később még kisebb pecsételés is, ez egyáltalán nem probléma,természetes. Ha 2-3 hónap után is fennállna ez a vérezgetés vagy pecsételés, akkor kell az orvossal konzultálni, és akkor lehet h kiír egy másik gyógyszert.
2010. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszod :)

remélem nem lesz nagyon több vérzés , am a ciklusom 1. napján kezdtem el, hallottam olyat h ha nem a 4-5. napon kezdem el akkor 1 hónapig lesz meg a menszeszem

2010. márc. 25. 21:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem változó.. Lehet, hogy ugyanúgy 5 napig. Lehet, hogy csak 3-ig. Passz. Majd kiderül :)
2010. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt pontosan nemtudom :S De később majd a mensidet is lerövidíti, és a görcsöket is enyhíti. :) 21:10-es voltam.
2010. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagyis...olyan nincs h 1 hónapig van mensi :):P az inkább ilyen pecsételős vérzés, a hormonoktól van. Hidd el, elmúlik :) (21:10-es)
2010. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm h visszanéztél és válaszoltál :)

am meg ez már a 8. nap :S azért aggódtam kicsit, de remélem helyre ahogy mondtátok:)

2010. márc. 25. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :) Persze, szerintem a 2.levél után már meg sem érzed hogy szeded. Velem is így volt. :)
2010. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:) úgy legyen ahogy mondod :)
2010. márc. 25. 21:29
 9/10 anonim válasza:
nekem most tartott a vérzésem több mint 3 hétig! úgyhogy hidd el neked a 8 napoddal nincs mitől félned:D sose jött meg normálisan mindíg több volt 5 napnál volt h 1 v majdnem 2 hét:S elmentem nődokihoz felírt 1 gyógyszert és helyrehozott.Amúgy egyél sok paradicsomot,vérgátló
2010. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 4 hétig véreztem, de a 2. hónapban helyreállt minden. Amúgy ezért mondják, hogy ne első napon vegyük be a gyógyszert, mert ilyenkor gyakoribb a pecsételő/áttöréses vérzés. Barátnőm most kezdte el, ő a 2. napon vette be, a dokija mondta neki ezt. De kitartás, előbb utóbb hozzászokik a szervezeted!
2010. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!