Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogyókúra fogamzásgátló mellett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogyókúra fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Tegnap este szedtem be az első tablettát amit este 9kor veszek majd be minden nap és mellette szeretnék elkezdeni fogyózno, este 6 után már nem eszek semmit. Nos hallottam olyat, hogy mivel csak este 6kor eszek utoljára, 9re már nem lesz bennem táplálék és akkor nem szívódik fel eléggé a gyógyszer ha nem eszek este 6 urán, vagy nem eszek eleget. Azt hittem a jaja, a fogyó és az alkohol (egy bizonyos mértékig) nem befolyásolja a fogamzásgátló hatását. Valaki kérem meg tudja mondani hogy van ez??

2016. jan. 9. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy a fogyózás elkezdésével várj egy picit, mert ha hirtelen megváltoztatod az életviteledet, a táplálkozásodat, a mozgásodat vagy bármit, akkor nem lesz egyértelmű, milyen változásokat okoz benned/rajtad a tabletta, és milyen változások köthetőek az új életmódhoz. Várj néhány hetet, és azután kezdd el.
2016. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne fogyózz (ki nem állhatom ezt a szót) hanem étkezz egészségesen... A 6 óra után nem lehet enni hülyeség... 3 órával lefekvés előtt már ne egyél, az hogy ki mikor fekszik le emebrenként eltérő. Ha kiiktatod a finomított lisztet, cukrot és édes löttyöket az életedből, de ezeken felül eszel normálisan fehérjedús ételeket, fogyni fogsz. Emellett igyál napi minimum 2 és fél liter vizet. Napi ötször étkezz keveset, általad készített ételet ehhez kell elhivatotság (a nincs időm nem kifogás), valaki képes áldozni, valaki nem. Egyél normálisan normális kaját és soha nem kell "fogyóznod".
2016. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van a betegtájékoztatóban bármi ilyesmi is? Nincs. Ha lenne ilyen kockázati faktor (mivel a nők elég nagy hányada szokott "fogyózni") bele kellene írniuk. De nem írták, mert hülyeség.
2016. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!