Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni utáni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni utáni?

Figyelt kérdés

Pár napja sajnos esemény utáni tablettát kellett bevennem (rigesoft), az ügyeletes orvos azt mondta 3-5 napon belül megjön a menszeszem.


Lehetséges, hogy ilyen gyorsan? (mivel még nem jött meg és kezdek aggódni)



2016. jan. 14. 22:07
 1/5 LePeDő ***** válasza:
Ha határidőn belül bevetted, akkor várd, hogy megjöjjön... Ha nem történik semmi akkor a biztonság kedvéért 2 hét múlva csináltass egy tesztet, de kicsi az esély, szerintem így a teherbeesésre, bár nem tudom pontosan hány százalékban hatásos az a tabletta, de azért elég jók szoktak lenni.
2016. jan. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

85%-ot írtak, miután észrevettük, hogy baj van egyből mentünk orvoshoz felíratni, szóval olyan 1.5 órán belül bevettem.

Csak tényleg nagyon parázok és félek az is késlelteti.

2016. jan. 15. 00:51
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem jóval később jött,akkor mikor meg kellett jönnie. legalább másfélhét múlva jött meg. szóval nem volt gond, nem lettem terhes.

Szerintem mindenkinek máshogy reagál rá a szervezete, én semmit nem tapasztaltam.

Pont én is risegoftot szedtem be. Ráadásul akkor történt a baleset,mikor a ciklusom a 14.napnál járt, a legrosszabbkor , halálra izgultam magam feleslegesen.


Talán néhány hónappal később tapasztaltam azt,hogy legalább egy hetet késett , és ismét feleslegesen ráparáztam.

Szóval csak nyugi.

2016. jan. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, hogy megjön 3-5 nap múlva. Gyakori mellékhatása az eseményutáni tablettáknak, hogy vérzést okoz, menstruációszerűt. Bazinagy hormonlöket így a menstruációd lehet össze-vissza fog most megjönni. Ne izgulj rajta feleslegesen.
2016. jan. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyi a fejlemény, hogy most jött meg (3 nappal ahogy normál esetben kellett volna), viszont ilyen pecsételgetően, hol van, hol nincs, úgyhogy már teljesen tanácstalan vagyok, ezért marad a doki.
2016. jan. 30. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!