Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért lenne baj, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lenne baj, hogy a barátom gondoskodik a védekezésről?

Figyelt kérdés
Óvszert használunk, mindig ő veszi. Nekem ez kényelmes így, nem dolgozom, és erre nem akarok költeni. Baránőim szerint viszont ez igazságtalan, be kéne szállnom. Na de most, a fiúk se szokták fizetni ha a lány mondjuk tablettát szed, akkor ebben az esetben ez miért lenne baj, főleg ha ő melózik?
2016. jan. 22. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én mindig felesben fizettem az óvszert, majd később a tablettát. 26N
2016. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki nincs vele gondja, akkor miért fizetnél érte? Remélem, azért nem mindent ő ad a feneked alá.
2016. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A büdös életbe nem kértem még nőtől pénzt óvszerre. Tablettába viszont alap dolognak érzem, hogy beszállnék. Biztos túl szexista vagyok.
2016. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

" Na de most, a fiúk se szokták fizetni ha a lány mondjuk tablettát szed,"


Ezt milyen felmérés alapján állítod?


Fogalmam sincs, miért osztod meg a barátnőddel a legjelentéktelenebb szexuális dolgaidat is, de szerintem néha te is vehetnél egy doboz gumit, egy nem dolgozó ember sem hal bele pár száz forintba.

2016. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
80%
egy normális pasi beszáll a gyógyszerbe, ha a másiknak ez segítség
2016. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
egy normális kapcsolatban felesbe veszitek a gumit is és a tabit is.
2016. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Egy normális kapcsolatban nem ez a pár ezer forint a kérdés...
2016. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A tablettát nőként mindig én fizettem, fizetem. Nem érzem akkora nagy tételnek a 3 havi adagért kb. 6200 Ft-ot, hogy most azt felhánytorgassam. Nem is vártam el sose, hogy fizesse. Elsősorban úgyis nekem jelentene nagyobb gondot egy baba.


Viszont azt a részt is megértem és sztem rendben van, ha Ő állja a gumit. Főként, hogy nincs munkád, így ez érthető is. Korábbi páromnál nekem is volt olyan, hogy Ő vette a gumit zömében. Időnként én is beszálltam 1-2 dobozzal.


Szóval szerintem ez megbeszélés kérdése a pároddal. Ha aggaszt, akkor kérdezd meg, hogy Őt nem zavarja-e, hogy mindig Ő veszi? Szerintem, ha normális, akkor nem zavarja és megérti, hogy nincs munkád, ergó nincs is miből erre költened. A barátnőiddel meg ilyen szempontból ne foglalkozz, ha a pároddal megbeszéled, hogy mi a szitu :)

2016. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem teljesen mellekes a baratnöid velemenye. Nalunk is mindig a baratom veszi az ovszert. A sajtot meg mindig en. Nem mindegy? Az a fontos, hogy kettötöknek megfeleljen, hogy ki mennyit költ a kapcsolatban.
2016. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel az ő szerszáma az amivel teherbe tud ejteni, ezért ha védekezni akar, akkor igen, ő vegye meg mindig és fizesse!
2016. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!