Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a megszakítá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a megszakításos védekezésről?

Figyelt kérdés
ha nem is végig, csak az elején egy kicsit óvszer nélkül, mennyi lehet e teherbe esés esélye így?
2011. dec. 14. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
én 5 évig így szexeltem az asszonnyal és soha nem lett baba.. persze nem akármikor, csak amikor lehetett (naptár módszer)
2011. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Scream85 ***** válasza:
100%

A megszakítás még mindig NEM védekezés!!!

A sok sügér mért nem fogja már fel???

2011. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
szerintem elég csekély mert teherbe esni általában úgy lehet ha a férfi ondója bejut a hüvelybe...viszont előfordulhat hogy egy kis ondó előbb kijön mint a többi
2011. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én nem sok értelmét látom.

Vannak biztonságosabb módszerek. Azt meg el sem tudom képzelni, hogy vkinek egyik sem felel meg...

Kiegészítésnek oké, de önmagában?

Én biztos nem kockáztatnék. Főleg nem azért a pár percért...

2011. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az annyi mint a semmi... Persze sokan esküsznek rá... Szerintem ez csak akkor megoldás ha már mindketten felnőttek és nem baj ha esetleg becsúszik egy gyerek. De tinédzserek ne játszanak ilyennel...
2011. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Maradjatok már... mit kell itt hülyeségeket írogatni....

Kell a gyerek! Fogy a magyar! enged neki hagy élvezzen is beléd az a legjobb dolog a sexbe a lucskos puniba élvezni!

2011. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
persze ! csak az íze kedvéért volt nálunk is "egy kicsit" = 24 hós ikerlányok :)
2011. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi is csináltuk egy kis ideig, naptármódszerrel egybekötve. Tehát kritikus napokon óvszer, amúgy megszakításos. Én vagyok a lány, soha többé nem csinálnám, nagyon rossz az a parázás. A gyógyszer a legjobb megoldás, ha a gumi nem jön be.
2011. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nem védekezés, de azért itt kicsit eltúlozzák ezt a megszakításos védekezés témát.

lehet leszavazni, de csak gyik.-en lesz minden második nő terhes a megszakításostól a való életben jóval kevesebben. ettől függetlenül én sem ajánlom.

2011. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Utolsó: Pont, hogy gyakorin szokták nagyon sokan javasolni ezt a módszert.

Pedig statisztikák szerint (amit nem 20 emberrel végeztek...) egy év alatt megszakítással 35 (tehát kb. minden harmadik) nő esik teherbe, védekezés nélkül 80.

Azaz kb. 50%-os hatásfokú a módszer.

Szerintem ez baromi szar, ha az ember nem akar gyereket.

2011. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!