Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetünk együtt megszakítással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk együtt megszakítással? 18/l

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek.Antibiotikumot szedtem ,kedden vettem be az utolsót(Levoxa).Holnap megyek a barátomhoz,megszakítással lehetünk már együtt?Egyébként az antibiotikum papírján nem láttam,hogy befolyásolná a fogamzásgátlót.

2016. jan. 22. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Orvostól kellett volna megkérdezni.
2016. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Megszakítás csak akkor ajánlott, ha teljesen biztos, hogy a barátod vissza tudja tartani. Ha nem akkor inkább a gumit viseljétek el.

Sajnos sok gyógyszerre nem irják rá, hogy miatta a fogamzásgátló elveszti a hatását.

2016. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csak ha nem baj ha becsúszik a baba.
2016. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem írják rá, attól még befolyásolhatja.

ÉS gyakorlott a párod az ilyesmiben? Mert azért azt is meg kell tanulni. Én inkább húznék egy óvszert, egyszer-kétszer ki lehet bírni.

2016. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az antibiotikum papírjára nincs ráírva hogyan befolyásolja a fogamzásgátló tabletta hatását, viszont minden fogamzásgátló gyógyszer betegtájékoztatójába bele van írva, hogy az antibiotikum-kúra gyengíti a hatását és kiegészítő védekezés szükséges.

Én a helyedben azért a kúra után egy hétig még biztosan használnék kiegészítő védekezést biztos ami biztos. Szóval inkább ne legyetek együtt megszakításossal.

2016. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
18 évesen hova szedsz fogamzásgátlót? Még se a tested nem fejlődött ki se az agyad!
2016. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolso!Mi kozod hozza?Inkabb dicseretremelto ,hogy felelossegteljesen gondolkozik es vedekezik. En 16voltam mikor elkezdtem... Jobb mint egy nem kivant terhesseg...


Kedves kerdezo!En inkabb gumit hasznalnek keddig biztos ami biztos. Bar pici valoszinusege a terhessegnek azert jobb felni. Nem volt nekem se rairva anno a gyogyszerre ,sot a dokim se szolt. Pedig egyutt kaptam az antibiotikum es fogamzasgatlos receptet...megis koztiverezni kezdtem..tehat nem hatott a foggatlo.. Jobb a biztonsag!

2016. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, akár írja a betegtájékoztató, akár nem, az antibiotikum kúra alatt végig és utána még 1 hétig ajánlott a kiegészítő védekezés. És mivel a megszakítás csak egy közösülési mód, nem védekezés, innentől fogva a válaszom, ha nem akarsz még gyereket, akkor védekezzetek és ne orosz rulettezzetek. Mert tudod, ha megesik a dolog, akkor abortusz, illetve szülés után tilos 6 hétig szexelni, akkor gondolom nem ezen az 1 héten múlik, hogy még használtok gumit...A többi hátulütőről nem is beszélve.
2016. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Használunk óvszert.Megbeszéltük a barátommal,hogy a következő levélig védekezünk óvszerrel is.Köszönöm a normális válaszokat!
2016. jan. 23. 12:21
 10/11 anonim ***** válasza:
3-as megírta korrektül.
2016. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!