Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a vélemények a Nuvaring...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a vélemények a Nuvaring hüvelygyűrűről? Gyógyszerről váltásnál? Valaki használja így?

Figyelt kérdés

A tablettáról kell erre váltanom. Egy havi adagot írt a doki, hogy kipróbáljam. A doki a vizsgálat és a kikérdezés, felírás után kiment (jött egy kismama soron kívül) és az asszisztenssel beszéltem meg a használatát, megmutatta és azt mondta, hogy a 4.héten vegyem le (de többet nem lehet fenn ennél, tehát a 4.hét utolsó napján vegyem le!!)A betegtájékoztatóban azt írják, hogy nem gond ha a 4. héten veszem le. Valaki használja így?

Mik a tapasztalatok vele? Bőrre milyen hatással volt nálatok?


2016. jan. 29. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy fél évig használtam, de híztam tőle (pedig sovány alkat vagyok) és nem volt kedvem a szexhez.
2016. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapig használtam. Ha nem raktam elég mélyre és lecsúszott akkor elég komoly fájdalmat okozott a hüvelyemben. A fel és levétel szerintem igényel egy kis gyakorlást, meg engem szex közben zavart a tudat, hogy van ott valami és folyton azon aggódtam, hogy a párom érzi-e. (Amúgy ő egyáltalán nem érezte.) Kicsit megölte ez a vágyamat. Összességében érdemes kipróbálni, jó módszernek tartom, nálam ezek miatt nem vált be.
2016. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kb. fél évig használtam, de a fertőzésektől kezdve a libidócsökkenésig mindenféle bajom lett tőle, abba is hagytam. Azóta nem használok hormonális fogamzásgátlót, és teljesen jól működöm. A technikai része egyébként rendben volt, szex közben nem zavart, és könnyedén tudtam kivenni, valamint feltenni az újat.


26/L

2016. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!