Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hallottatok arról, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok arról, hogy nagyobb a teherbeesés esélye, ha a nőnek van előbb orgazmusa és csak utána a férfinak?

Figyelt kérdés

És arról, hogy ha nincs a nőnek orgazmusa, csökken a teherbeesés esélye?

És arról, hogy minnél okosabb a férfi, annál több a spermája?

[link]

Én is csak most olvastam, de érdekes feltevésnek tartom. Lehet, h a nagyon babaát akaró nők ( rágörcsölnek a babára szex közben) éppen ezért várakoznak hiába?


2010. márc. 29. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek nem mostani tények :) Vicces, hogy újként állítják be :) Bár attól, hogy okosabb több spermája nem lesz, ezt nem hiszem el, a többi része pedig egyértelműen igaz :)
2010. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, és elég logikusnak is tűnnek.
2010. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Harmoka ***** válasza:
100%

Én fenntartással fogadnám ezeket, mert az a nő is teherbe esik akit megerőszakoltak.

Én egy fogyatékos gyerekekeket ellátó intézményben dolgozom, és bizony van jónéhány olyan szülőpár akik felsőfokú vegzettségűek (jónevű ügyvéd, bíró, egyetemi tanár stb.) és fogyatékos gyerekük van.

2010. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LN09 ***** válasza:

Én annyit szólnék hozzá a témához, hogy ha valaki görcsösen akar babát, biztos nehezebben jön össze. Több ismerősöm is igazolhatja, köztük én is, hogy amikor együtt ovoltunk férjemmel, mert babát szerettünk volna, akkor szex közbe mindig azon járt az agyunk, hogy talán most összejött. Magyarul a baba körül forgott minden gondolatom szex közben. De ezt több ismerősöm is igazolhatja. ( pl. orvosok ).


Az, hogy minél okosab egy férfi, annál több a spermája? Ezt nem hiszem, de ki tudja.


Ha nincs egy nőnek orgazmusa, csökken a teherbe esés esélye? Erre sem tudom biztosan a választ. Én 10 éve vagyok együtt férjemmel, de nekem spontá orgazmusom soha nem volt.


Viszont nekem PCO-m van, peteérésem talán soha nem volt, tehát nálam inkább ez volt az indoka, hogy nem estem teherbe.

2010. márc. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csak erre annyit mondanék, hogy az emberen kívül alig 2-3 faj van, ahol a nőnek örömet okoz a szex.

Az okosnak több spermája vanról meg csak annyit, hoyg valószínűleg egy intelligensebb ember egészségesebben fog élni, mint egy mekin szocializálódott társa. Valamint Magyarországon is vannak elég szapora, de alacsonyan iskolázott rétegek...

2010. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én már azt sem értem, hogy hogyan lehet ekkora baromságokat kitalálni, de még válaszolgatni rá mintha komoly lenne:S

Nem úgy emlékszem, hogy a nagy tudósoknak rengeteg gyerekük lett volna.. pff.

2010. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tod, a neten is keringenek " okosságok ", nem kell mindent elhinni.
2010. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: lehet, h nem mostaniak , de én csak most olvastam.

2.-nak: részben logikusnak tartom én is.

3.-nak: sajnos tényleg van olyan, h erőszakból baba lesz, ami igazságtalan az élettől. én is dolgoztam gondozónőként ( sváb hegyen) fogyatékosak mellett, és tényleg volt okos szülőnek fogyatékos gyereke. de itt a spermaszámot írták, amiben kicsit kételkedek.

4.-nek: Én is akkor estem teherbe, (5 év után) amikor már feladtam. PCO gyanús voltam, és bíztatásként írom, egy petevezetékkel, számos cisztával és heggel 3 alkalommal estem teherbe (1 méhen kívül), 2 gyerekem van. NE add fel, eljön a te időd is.

5.-nek: Teljes mértékben igazat írsz.

6.-nak: Talán azért nem volt sok gyerekük, mert tudták, h ebben a mai világban keveset is nehéz felnevelni. vagy nem értek rá.

7.-nek: csak érdekességnek írtam, rád/ rátok bízom ki miben hisz.

2010. márc. 30. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!