Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Legolcsóbb hormonmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legolcsóbb hormonmentes fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Próba körre szeretnék egy dobozzal legnagyobb kiszerelésben legolcsóbban. Eddig megszakitasosan vedekeztunk most szeretnénk biztosabbra menni meg ha ez sem 100%. Mennyi a különbség a pharmatex es a patentex kozott árban?

2016. febr. 8. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem használtok hüvelygolyót a megszakításos mellett?

Nálunk a gyógyszertől az asszony hatnékja ment el. A gumitól az enyém meg se jött. Hurok és pesszi nem jöhetett szóba. A vége az lett, hogy naptármódszer+hüvelygolyó+megszakításos. Ez a hármas védelem szerintem már ér annyit, mint a gyógyszer önmagában, még sincs annyi mellékhatása. Nem is esett 5 szép évünk alatt egyszer sem teherbe.

Annyi, hogy a nyalakodást a golyózás előtt érdemes megejteni, ha összekevered a sorrendet rájössz, miért írom... :)))

2016. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mi pharmatex hüvelykúpot használtunk, elégedett voltam vele, nem történt "baleset".

Az előző válaszoló nem tudom, milyen golyóról ír, mert az általad említett két termék egyike (amiről fentebb írtam) hüvelykúp formában létezik csak, a másik, a patentex pedig kúp, tabletta, krém vagy kapszula. Utóbbiakat nem próbáltuk.

A hüvelygolyó meg egy medenceizom erősítő dolog, semmi köze a fogamzásgátláshoz:

[link]

2016. febr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Előző, a legelső vagyok. Számos, golyó alakú hüvelyi eszközt neveznek hüvelygolyónak. Ha ráguglizol, többszáz találatot kapsz a témakörben. Hüvelykúpra guglizva is létezik gombaölő, nedvesítő, élményfokozó (kámforos) és fogamzágátló kivitel is. Mivel a témakör a fogamzásgátlás, természetesen itt arra a golyó alakú, sárgásfehér színű, olvadt állapotában erősen keserű ízű, fogamzásgátló golyóra gondoltam, melyet a FoNo_VII. (Formula Normales) gyógyszerkönyvek leírása alapján a gyógyszertárakban a patikusok készítenek el kakaóvaj és néhány egyéb adalékanyagból.

Ha pontosabban érdekel, beollózom a recipét a FoNo hetes kiadásából:



Fogamzásgátló hüvelygolyó

Phenyl. hydrargiri borici (gta. 0,01)

Acidi tartarici (gta. 0,5)

Acidi borici (gta. 1,0)

Chininiumi sulfurici (gta. 1,0)

Butyri cacao quantum satis

Divide in doses equales No. X. (decem)

D.S.: Külsőleg. Hüvelygolyó. Alkalmanként 1 golyó. Aktus előtt 10-15 perccel kell felhelyezni.

[link]

2016. febr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én még nem hallottam erről a hüvelygolyóról, de nézzétek meg a cikket, az író komoly kommentet hagyott az összetétel leírása alatt :D
2016. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Előző!


Nem a komment a lényeg, hanem az eredeti kérdés.

Ha valaki szereti a pénzt az ablakon dézsával szórni, az vegye a gyári kóficokat. Én amit lehet, rá szoktam bízni a helyi patikusokra. Sokkal olcsóbbak ezek a szerek és nekem pl. jobban beválnak, ráadásul ezen szerek nagy része sok évtizedes bevált anyag.


Szóval ezt a recipét találtam egy gyors guglizással, mert lusta voltam bepötyögni a gyógyszerészkönyvből kézzel. De hidd el, pontos a recept. Amúgy egy orvos weboldalán van egy pdf-ben többszáz FoNo (=patikában kikeverős, hivatalos magisztrális recept közt, mint a gyógyszerkönyvből az általa tesztelt szer - akit érdekel és még nem nézte meg). Azért jó a listája, mert bár csak egy töredéke a teljes könyvnek, viszont elektronikusan könnyebb keresgélni, mint a vaskos, lexikonnyi FoNo-t lapozgatni. :)


Szóval én bemegyek a város _akármelyik_ patikájába, kérek egy csomag magisztrálisan készített hüvelygolyót és kapok egy fehér zacsiban 600Ft-ért 10db ilyen golyóbist, oszt ez a lényeg: 60Ft/bagzás... :))))

Kinek a pap, kinek a papné...


Szóval aki nem szeret vagyonokat a patikában hagyni, az érdeklődjön, keresse ezeket a magisztrális szereket.


Amikor pl. Meristin tablettát sutyiban kivonták a forgalomból, azóta azt is kikafatyoltatom magisztrálisan.

És az a poén, hogy egy doboz Meristin a maga 20 szemével 1800Ft-ba került már a végén (2010). Tegnap(!) egy 60 adagos (=60szem, csak ez por kivitel) magisztrálisan került nekem 1600Ft-ba. Azaz kevesebb, mint egyharmad árban van a gyógyszergyárihoz képest a kézzel készített, manufakturális cucc. Erre varrjon gombot valaki, hogy egy nagyipari tucattermék hogy a fenében lehet olcsóbb, mint a vele generikusan azonos, kézzel készített, egyedi gyógyszer?

2016. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!