Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan veszem észre a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszem észre a szex közben/ után, ha kilyukadt a gumi? Azonnal széjjel szakad teljesen? Tehát ha egybe van normálisan (sima szemrevételezésre), akkor kizárt hogy baja lenne?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy kis lyuk nem létezik az óvszeren, mert használatkor azonnal széjjel szakad, ha ilyen van. Viszont sok olyat hallok, hogy tehereb esnek a lanyok gumi használata mellett. Ha ellenőrzöm (vízzel telítem) az óvszert az aktus végén, az a biztos? és ha jó, akkor 100% a védettség, ha már az elején felvettem?
2016. febr. 25. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen mert ha nem lyukas akkor nem volt baj

akkor viszont lehet ha felcsuszott vagy élvezés után nem vetted ki es igy lankadt le

mert ez esetben folyhat ki sperma

de ha azonnal elvezes utan vetted ki kizart hogy baj legyen

2016. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hat nekem meg soha nem volt lyukas gumi mikor kibontottam...

olyan viszont igen hogy levego maradt benne es kozbe kidurrant...

de amugy ha elelvezes elott kihuzod akkor nem lesz baj...

(en gumi nelkul szoktam es kihuzom mielott elmentem volna...es mar csak a foldre megy xddd)

2016. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!