Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok. A fogamzásgátlástól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. A fogamzásgátlástól muszáj barna folyásomnak lennie? Mert nekem ahogy befejeződött a 7 napos menstruációm nem tapasztalok barnázást. Pedig időben vettem be a gyógyszert és első naptól szedem.

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne barnázásnak lenni? Nem kell.
2016. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert sok helyen olvastam hogy valakinek egy, másafél hónapig is volt.
2016. febr. 26. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem törvényszerű, de előfordulhat a későbbiekben bármikor.
2016. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy előfordulhat, az azt jelenti, hogy előfordulhat.

De nem jelenti azt, hogy barnázni kell fog. gátló mellett. Én soha nem barnáztam fog. gátló szedése mellett. Csak akkor volt vérzésem, amikor ideje volt a megvonásos vérzésnek, egyébként köztes időben egyáltalán nem. És az a normális, ha nincs köztes vérzés, nincs barnázás, viszont kezdeti időszakban előfordulhat, az sem gond, de alapvetően nincs barnázás, vagy köztes vérzés.

2016. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!