Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért lett elvárás manapság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett elvárás manapság egy hosszú távú kapcsolatban, hogy a nő fogamzásgátlót szedjen? És mi van azokkal, akik nem tudnak vagy nem akarnak szedni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 28. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azok keresnek olyan párt, akinek nem gond, ha másképp kell védekezni?
2016. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Én kb fél évig szedtem fogamzásgátlót, amitől olyan migrénes fejfájásom lett (mellékhatások között szerepel) hogy nem szedhettem tovább. Azóta óvszerrel vagyunk együtt. Nem merek más hormon tartalmú dolgot kipróbálni. Nyugi ha normális pasit választasz, akinek tényleg fontos vagy és az egészséged is, akkor ő nem fogja ráderőltetni hogy fogamzásgátlót szedj, hanem képes arra hogy felhúzzon egy nyamvadt gumit.
2016. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem elvárás, az szed, aki akar, a legtöbb ismerősöm nem szed
2016. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
nagyon sok pasinak meg eszébe se jut a fogamzásgátló tabletta árába beszállni... pedig 3 havi adag 9 ezer forint
2016. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Többek között azért gumival xar a szex, nem lehet rendesen érezni a puncit.
2016. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó előtti a koton drágább főleg ga mibdenbap csináljátok. Nehogy már elvárd, hogy évekig gumizza valaki a fa***t mert neked derogál gyógyszert szedni. Hihetetlen milyen pofátlanok egyesek.
2016. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
A kotontól a pasiknak semmi bajuk nem lesz, a tabi meg simán szétcseszi a nők hormonrendszerét.
2016. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
A magam részéről nem engedem a barátnőmnek, hogy ilyen mérgeket szedjen. Ismerek elég történetet a mellék és utóhatásokról, nincs szükség rájuk. Régen amikor egy barátnőmet nem tudtam lebeszélni róla, akkor feleztük a költséget. A mostanival a gumi árát felezzük el. Ez nem az egyik vagy a másik fél érdeke hanem KÖZÖS. Aki ezt nem látja át azt meg csak szánni tudom.
2016. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesebb nekik gondolom... Mint venni a gumit és felhúzni... Sok kapcsolatban ez lett a mérvadó, hogy most már lehet anélkül. A nő meg szívjon vele. Ha meg hazavisz valami fertőzést pl gomba, lehet a gyógyszerre fogni..(ismerősi körbe a pasi csalta, hordta haza a betegségeket, a csaj meg nem győzte kezeltetni magát, azt hitte a gyógyszer okozza..) Persze a költségbe véletlen se akarnak beszállni azok akik elvárják! Pedig a hüvelygyűrű pl. 3 havi 12EZER!! Plusz évente a kötelező vizsgálatok, alsó hangon 12ezer.
2016. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Párommal mindketten egészségügyben tanulunk, egyikőnk se akarja hogy gyógyszert szedjek :D A gumi árát felezzük. Pasiknak természetesen könnyű kikiáltani hogy nem élvezik gumiban, de nem ők fognak esetleg tüdőembóliában húszévesen elhalálozni.
2016. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!