Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabi abbahagyása után még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sansa LannisterStark kérdése:

Tabi abbahagyása után még mennyi ideig leszek pattanásos?

Figyelt kérdés

Májusban hagytam abba, és azóta tele vagyok patikkal meg mitikkel. Már kevesebb van, mint kezdetben, de már elegem van. Használok szappant és tonikot is, de nem múlik el.

Valakivel volt ilyen?



2016. márc. 3. 14:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy endokrinológus sem árthat, mert ő foglalkozik jobban a hormonokkal. A nőgyógyászok valóban csak a gyógyszert fogják ajánlani. Kevés jó doki van, aki valóban foglalkozik vele.

Nekem a gyógyszer mellett is volt pattanásom, csak az államon 7 évig! Nőgyógyászaton kivizsgáltak (vérvételek, hasi és hüvelyi uh, cisztákat találtak, de azok nem magyarázzák) bőrgyógyászhoz lettem irányítva ezekkel és kaptam egy vényköteles oldatot, azóta megszűnt a gond. Bőrfertőzés és érzékenyek a szőrtüszőim a hormonok változására, amitől begyulladnak,ekkor jön létre a fertőzés.

A vényköteles krémek, oldatok, szerek sokkal hatékonyabbak és célzottabbak tudnak lenni, mint a több (7évig használtam rájuk a neves, a természetes és a többi márka termékeit, egyik se használt). Valamint segít a megfelelő arcápolási rutin kialakításában, arctisztító, tonik, krém. A bőrtípusnak megfelelően. Mert ha pl nem zsíros a bőröd annyira, de szárító hatású dolgokat használsz akkor a bőröd kiszárad, faggyút termel és már kész is a pattanásos bőr. A havi 1 kozmetikus (aki nem nyomkod, csak tisztít) sokat segít szintén.

2016. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a bőrgyógyász semmit nem fog tudni kezdeni vele, ha az ok hormonális. Én is voltam vele bőrgyógyásznál, hiába írt fel különböző dolgokat, semmi nem segített. Viszont nálunk helyben nincs endokrinológus, messzire kéne utazni hozzá, de ha nálatok van helyben, és megteheted, akkor inkább oda menj, ő hátha nagyobb segítségedre lesz.
2016. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!