Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszer?

Figyelt kérdés
Tapasztaltabbakat kérdeznék, akik már alkalmazták (akár többször is) ezt a módszert. Hogy ment, illetve hogy vált be?

2016. márc. 6. 01:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Többnyire kellemetlen bármilyen számítástechnikai folyamat, ha folyamatosan megszakítjuk a feladatot.

De van egy olyan érzésem hogy itt valami egészen másról van szó, csak rossz topikba lett írva. A lényeg, ha hülye vagy, ne kef**lj!

2016. márc. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
én a 19-es megszakítást szoktam használni. eddig mindig bevált.
2016. márc. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A megszakításokat nem te, hanem az operációs rendszer kezeli. Megszakításokat szinte bármi generálhat. Egy megálló program, egy elkezdődő nyomtatás, egy bevitelre várás és a többi. A megszakítások kezelése több szinten történik, általában prioritásos és időosztásos módszerrel egyszerre, ez a leghatékonyabb. Ha többet akarsz tudni az egészről, akkor fel kell keresned egy könyvtárat, mert én csak ennyit tudok.
2016. márc. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
#3: Neked annyira lekezelő a stílusod, már bocs! Honnan tudod, hogy a kérdező nem maga is operációs rendszert fejleszt, így nyugodtan mondhatja, hogy ő (vagyis az ő kódja) használ irq-kat?
2016. márc. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaz, igaz. Elnézést is kérek. Én is kérnék majd egy példányt belőle, engem is érdekel a hardver közeli programozás. Sőt, beszállnék a fejlesztésbe, én akarok lenni a megszakításkezelő.
2016. márc. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gumival megszakítani sem kell. Tolhatod a csajt addig míg kettéáll a füle.
2016. márc. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Bobolyka95


"Keress kérdéseket hasonló témákban: aktus , szex,

megszakításos módszer"


rossz kategoriaban vagy,

élöben meglehetne tanitani azt a modszert amit tudni szertnel, de majd a partnered megteszi ha megkered, ha nem ert hozza akkor igy jartal

2016. márc. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 22-évvel ezelőtt nem vált be.Szerencsére.

Az egyetlen ballépésem amire büszke vagyok.

2016. márc. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10 éve ìgy védekezezünk,nekünk bevàlt.
2016. márc. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mindig paráztam, hogy teherbe esik a csaj, de óvszerrel nem akarta, se tablettát se mást. Nem is egy ilyen hosszabb kapcsolatom volt ahol éveken át napi többször szexeltünk. Már lassan azon gondolkozom, hogy meddő vagyok mert ilyen szerencsés nem lehetek :D

27F

2016. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!