Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki hízott a tabletta mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hízott a tabletta mellett az miért nem váltott másikra?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el fogamzásgátlót szedni, és egyszerűen nem hiszem el, amiket olvasok. Sokan 10-20kg hízásról számolnak be, de azt hogyan? Egyik napról a másikra felkeltek és azt vették észre, hogy hopp +10? Vagy csak ennyire nem volt igényük rendszeresen mérni magukat és ennyire nem foglalkoztak azzal, hogy eltorzul a testük? Komolyan nem értem... nálam alap dolog, hogyha hízni fogok, akkor váltok... és ha az se jön be, akkor abbahagyom.

2016. márc. 11. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akik 10-20kg-t híznak, azok több éves távlatokból beszélnek azonos életvitel mellett. Bár nem vagyok nő, nem tudhatom.
2016. márc. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De évek alatt is feltűnhet az embernek, ha hízik, pláne, ha ugyanúgy mozog és táplálkozik mellette, akkor már gyanús lehet, hogy vagy valamilyen betegsége van vagy pedig a gyógyszertől.
2016. márc. 11. 01:37
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Én speciel nem híztam sőt kiloban kevesebb vagyok mint mikor elkezdtem szedni és látványra mégis kilókkal tűnök nehezebbnek. Ha elkezd zavarni majd teszek ellene de én nem váltanám le a gyógyszert amíg nem feltétlenül muszáj mert ennél sokkal rosszabb mellékhatásokkal futhatok össze egy új gyógyszernél.
2016. márc. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert a nők nagy része igénytelen. Hányan de hányan el vannak hízva? 10-20+kilókkal...

Aztán lefogy belőle 5-öt, mindenki őt dícséri, pedig ugyanúgy kövér. És a köv. hónapban visszahízza az egészet. Aztán újra lefogy 5-öt és újra ő az atyaúristen...

2016. márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze, tenyleg rengeteg kover no van, szerintem ez szomoru, mert egyaltalan nem egeszseges :/, az esztetikai latvanyrol mar nem is beszelve
2016. márc. 11. 07:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) nekem a nőgyógyász azt mondta,hogy tabletta mellett 1-2kg súly gyarapodás várható. Azt is mondta,hogy ha többet hízott az illető, akkor ott más gondok vannak, itt jegyezte meg zárójelesen,hogy terhesség állhat fent. :) 21/N
2016. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

A másiktól többet híztam.

A férjem nem akart gumit húzni, a spirált nem bírom, pharmatex nem biztonságos, méhszájsapkát nem tudok használni anatómiai okból, és nem szülök évente.

Marad a tabletta.

Évi 3 kg hízás nem vészes. Észre se veszed először.

Aztán jön a sikertelen diéták végtelen sora, egyre nehezebb mozogni, hormonproblémák (de nem a tablettától, á dehogy).


Rajtam a válás segített. A páromnak nem gond gumit húzni, és rólam lassan olvadnak a kilók. Bitang kemény diétával, állandóan éhesen, sokat mozogva, de havi 2-3 kg lemegy.

Soha többé nem ehetek rendesen, életem végéig fogyóznom kell.


Pedig 20 évesen nekem is ilyen nagy mellényem volt, hogy én aztán biztos nem hízok el ha férjhez megyek!!

Kb. 7 éve nem ettem fehér lisztet és finomított cukrot, nem iszok tejet, semmi pörkölt nokedlivel meg rántott hús.

Innen kell kiindulni, mennyire könnyű tabletta mellett hízni.

2016. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én örultem volna ha ez a mellékhatás jelentkezett volna, mert én szeretnék felszedni egy pár kilót. Szóval egyes esetekben +10kg az nem jelent rosszat. Akik már eleve bálnák, azokat meg úgysem fog még +10kg érdekelni.
2016. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokak nem járnak mellette ellenőrzésre és előtte sincs kikérdezve, vizsgálva (ez a dokik hibája is!)úgy vannak vele, hogy természetes, más is hízik, a tabletta hibája, mindig van kibúvó, ahelyett hogy esetleg utánajárna, nem is gondolnak arra, hogy az elhízás nem csak esztétika, hanem szív-és érrendszeri gondokat okoz, cukor, koleszterin, visszér és sorolhatnánk. Ha sportol mellette és normálisan eszik és úgyse megy le vagy jönnek fel a kilók, akkor orvoshoz kell fordulni ("ha egy vagy több mellékhatás súlyosbodik, forduljon orvosához" ez erre vonatkozik, pár kg még nem, de 10 már súlyosnak számít!). Az én dokim ezt is elmondta, és hogy ha hízást tapasztalok, menjek vissza, ír másikat. Figyeljek magamra, a szervezet jelzi, ha nem jó a gyógyszer! Ezzel adta a receptet. Csinált hormonvizsgálatot és UH-t is.


Nekem pl rutin éves vizsgálaton derült ki hogy pajzsmirigy alulműködést okozott a korábbi gyógyszer (1évig szedtem). 3kg felszaladt a semmiből, fáradt voltam, egy vérvétel az egész fél-egy évente és ennek köszönhetően nem híztam tovább se.

Én fogytam mellettük amúgy (az első gyógyszernél 9 kg-ot, a másodiknál semmi nem változott először, majd a 3kg, ettől lettem PMA-s) és a mostaninál lement az a 3kg is, ettől érzem most magam jól.

2016. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

a nők 95% elhizik minden gyógyszertől a többi azért nem mert idegrskedik

ja és minden nőt frigiddé tesz a gyogyszer egy idő után

hajrá sok sikert

2016. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!