Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítséget kérek! Ugye nincsen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek! Ugye nincsen gond?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem fogamzásgátlót, eddig még sosem szedtem. Nagyon ideges vagyok hogy ne legyen semmi gond, stb.. És amióta bevettem nyomó érzés van a torkomban mintha megakadt volna.. De nem irritál meg semmi.. megakadhatott a torkomon vagy csak az idegességtől van? Próbáltam ráinni, ráenni de nem tűnt el az érzés.. Ha megakadna a torkomon vagy ilyesmi probléma lenne azt csak érezném és nem "tartogathatnám" ott órákig nem? Köszönöm a válaszokat! A bunkó válaszolókkal nem törődök..
2010. ápr. 2. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akadhatott meg, főleg ha ettél rá. Csak beképzeled.
2010. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyugodj meg lement az csak beképzeled magadnak :)
2010. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..A kérdésem még az hogy már két hete feszül a mellem ez tegnap/ma alábbhagyott, és éreztem a hasamon is hogy megfog jönni.. De hat nappal korábban jött meg, és csak pici véres folt volt a bugyimon.. Hajlamos vagyok felfázásra remélem nem ebből kifolyólag véreztem... Szerintem menszesz, de mivan ha nem az? Akkor mit kell tennem? Nem akartam várni a tabi beszedésével mert egyidőben szeretném , fél kilenckor vettem észre hogy "megjött".. Ezért nem vártam..
2010. ápr. 2. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs. ez a legmegbizhatóbb védekezési módszer, a másik " tünet " meg csak az idegesség. :) de ha vmi mellett, akkor a tabi mellett nem kell idegeskedni. :)
2010. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne dobozostól edd meg
2010. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előfordul az ilyen, no para!:)
2010. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma bevettem a második szemet és most is úgy érzem hogy megakadt XD komolyan olyan hülye vagyok... Ma egésznap úgyéreztem hogy a tabi még a torkomon van, nem ment le..
2010. ápr. 3. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!