Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » HELP! Teherbeesésnek mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Teherbeesésnek mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
februar 29-en menstrualtam es lefekudtem a baratommal gumi nelkul utana meg aznap vettem be egy 72 orasat. par napra ra megint vereztem, tegnap megint lefekudtunk de nem ment belém sajnos nagyon egymasnak estunk es bumm.. gumi az igy nem... nem tudom hogy kozepidobe vagyok e vagy sem joval sot... sokkal elobb kivette. nem akarom magam tonkre tennj ennyi 72 orassal.. de persze terhes se akarok lenni. nem tudom most mit vagy hogy. tusom nagyon jol hogy felelotlen voltam stb haragszom is magamra de mar megtortent es nagyon parazos vagyok. kerlek ne rosszindulatu kommentekkel bombazzatok, csak segitseget velemenyeket varok! koszonom! 20/L

2016. márc. 17. 04:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Elvileg nem eshettél teherbe.
2016. márc. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
72 órásat félévente egyszer lehet csak bevenni, szóval az szóba sem jöhet már
2016. márc. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
20 éves nőként ennyire felelőtlenül élni...
2016. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A 72 órás csak arra az egyre hat, amire beveszed, továbbiakra nem véd.
2016. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sajnos az voltam igen
2016. márc. 17. 09:15
 6/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy csak arra hat azert aggodok
2016. márc. 17. 09:16
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Védekezés nélkül szexelsz rendszeresen, persze hogy lehetsz terhes.

Főleg így, hogy nem tanulsz a hibáidból.


A 72 órásat fél éven belül fel se írja normális doki, és nem cukorka. Rettentő nagy adag hormont tartalmaz.


Mondjuk más fogamzásgátló módszert nem akarsz kipróbálni?!

Gumi esetleg?!

Tabletta, ha neked ennyire nem gond hormonokkal mérgezni magad?!

Pharmatex kúp?

Pesszárium?

Spirál?

Spermicid krémek?

Hüvelygyűrű?

Injekció?


Most több nem jut eszembe, de biztos van még fogamzásgátló módszer ezen kívül is.


A megszakítás nem az, főleg két ilyen agyatlan kis tacskónak. Annyi önuralmatok nincs, hogy gumit húzzatok, mielőtt aládver, ne hidd hogy időben ki tudja venni.

2016. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Saját tapasztalatom által, ha időben kiveszi baj nincs.

Én pl 18 évesen szeretkeztem elsőnek, gumi, és egyébb óvintézkedések nélkül. Azóta is így csinálom. Aki érzi, hogy elmegy, az időben kiveszi, de lehet hogy egyeseknek lassabb a felfogása. Mára már 23 éves srác vagyok és eddig semmi terhesség nem volt, hogy lekopogjam. Eddig 2 lánnyal feküdtem le. Szval...


Ha a srác tényleg időben kivette, akkor nem hiszem hogy az vagy.

Viszont javasolnám, hogy menny el orvoshoz és írass fel magadnak esemény utánni tablettát, ha a srác nem tudja féken tartani magát és nem tudja kikapni időben.

2016. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezek alapján az én számításom szerint: 34,873464% az esélyed :-(
2016. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

áruld már el, hogy felnőtt nőként mi a fenéért nem szedsz gyógyszert, ha tudod hogy felelőtlenek vagytok??

20N

2016. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!