Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » HELP! Teherbeesésnek mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Teherbeesésnek mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
februar 29-en menstrualtam es lefekudtem a baratommal gumi nelkul utana meg aznap vettem be egy 72 orasat. par napra ra megint vereztem, tegnap megint lefekudtunk de nem ment belém sajnos nagyon egymasnak estunk es bumm.. gumi az igy nem... nem tudom hogy kozepidobe vagyok e vagy sem joval sot... sokkal elobb kivette. nem akarom magam tonkre tennj ennyi 72 orassal.. de persze terhes se akarok lenni. nem tudom most mit vagy hogy. tusom nagyon jol hogy felelotlen voltam stb haragszom is magamra de mar megtortent es nagyon parazos vagyok. kerlek ne rosszindulatu kommentekkel bombazzatok, csak segitseget velemenyeket varok! koszonom! 20/L

2016. márc. 17. 04:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#8 Azért ilyen fene nagy tapasztalattal kíváncsi lennék, mihez kezdenél, ha az egyik leányzó egyszer közölné, hogy bekapta a legyet? Közölnéd, hogy te biztos nem, te védekeztél?

Szép és jó a megszakításos védekezés, mi is azt használjuk - de én felnőttként tisztában vagyok a kockázatával, és vállalom az esetleges terhességet. De azt mondani, hogy mert ha kikapja, akkor nem lesz gond, az kb. ugyanaz, mint a 15 éves nagyfiúknál a "bízz bennem tudom mit csinálok" jellegű érzelmi zsarolás, vagy mint a kérdező felelősségteljes viselkedése. Férfiaknál is van előváladék, amivel ugyanúgy teherbe tudod ejteni a leányzót. És ezt nem te befolyásolod, bizalom ide vagy oda. Nyilván lehet, hogy százból százszor nincs gond, de ha a következő partnered éppen könnyebben teherbe tud esni...


Kedves Kérdező!

Mivel második 72 órásat most nem vehetsz be, ezért azon kívül sokat nem tehetsz, hogy reménykedsz. Az alapján, amit írtál, én azt gondolom, hogy kicsi az esély a terhességre, de nem lehetetlen. Mindenképpen illene felkeresned egy nőgyógyászt és felíratni valami gyógyszert, mert ha ilyen felelőtlen a pasid, és nem tudsz neki nemet mondani te sem, abból komoly gondok lehetnek.

Fentebb több módszert írtak, a gyógyszer a legkorrektebb, ha félsz, hogy elfelejtenéd, akkor esetleg injekciót lehet kérni, bár azt ilyen fiatalon nem nagyon szokták felírni.

2016. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!