Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzás gátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzás gátló tabletta lehetséges hogy nem rossz ha szedi?

Figyelt kérdés
ha barátnőmmel elmennék orvoshoz és megkérnék hogy segítsen találni egy jó fogamzás gátlót akkor lehetséges lenne az hogy ha elkezd egy fajtát szedni akkor nem lesz fizikai problémája nem teszi tönkre csak egyszerűen nem lesz terhes?
2016. márc. 17. 18:54
 1/7 A kérdező kommentje:
én 17/F ő 16/L és pajzsmirigy túlmüködése van ha fontos dolog
2016. márc. 17. 18:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Az mindig lutri, nem lehet előre megmondani, hogy lesz e belőle problémája.
2016. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Csak a gyakorlatban derül majd ki.
2016. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha már kiderült vagy ha esetleg lennének előjelek akkor már késő?
2016. márc. 17. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 2-es válaszoló írja.

Ezt nem lehet előre tudni. Én 4 fajtát szedtem, és a 4. vált be. Fizikai bajom annyi volt, hogy az egyiktől állandóan véreztem, egy másiktól hánytam, a harmadiktól híztam. Szerencsére időben váltottam.


Van egy barátnőm aki annyira rosszul lett a tabitól, hogy bekerült a kórházba. Nem akarlak ijesztgetni. Sok mindenkinek bejön, és nekem is jó a mostani, de először mindegyik zsákbamacska. Az orvos javasol egyet, vagy jó, vagy nem.

2016. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom, hogy 16 éves. Nem tudom. ilyen esetben miért nem inkább óvszerrel védekeztek? Mert azért az ő teste még változik.
2016. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a pajzsmirigy működése fokozott, azaz hipertireózis áll fenn, akkor a szervezet anyagcseréje felgyorsult és ennek következtében a fogamzásgátló tabletta hormontartalma gyorsan csökkenhet, ezért hatástalanná válhat. Ilyen esetekben biztosabb megoldást - mechanikus fogamzásgátlás, például óvszerrel - tanácsos választani.


Így nála ez lehet nem jöhet szóba :\


Amúgy a mellékhatások csak akkor derülnek ki, ha már szedi, vannak jelek (fejfájás, hányinger, stb) akkor le kell cserélni. Én a 3. félét használom most...

2016. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!