Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi folyik itt? Pozitiv negativ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi folyik itt? Pozitiv negativ teszt?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Febr 21en egyutt voltam parommal marc 7 csinaltam tesztet negativ 11 is is csinaltam akkor pozitiv lett, sajnos ra 2 napjara megjott a mensim, eros volt amennyire szokott lenni kitartott 6-7 napig, ma reggel ujra teszteltem nagyon nagyon halvany pozitiv, a kerdesem az lenne hogy meg lehet meg a baba? Igyekszem orvoshoz menni! Es koszonom szepen a valaszokat is es addig is nem aggodni!



2016. márc. 19. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ez furcsa. Lehet persze, hogy mèg megvan a baba. Menj minél hamarabb dokihoz.
2016. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
vetélés. csak orvos tudja megmondani, hogy megmaradt-e, de ha erős, darabos vérzésed volt, akkor nem valószínű.
2016. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen elegge furcsa, azert is irtam ki hogy hat ha esetleg valakinek tobb a tapasztalata a temaban, plusz elegge izgulok/addogom :) jovoheten mar megyek is orvoshoz!! :)
2016. márc. 19. 09:47
 4/16 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod kisse darabkas volt, egybol erre gyanakodtam sajnos! Ha jol tudom ilyenkor a HCG hormon 2-3 het alatt urul ki
2016. márc. 19. 09:49
 5/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom,de ez simán lehetett vetélés... :(
2016. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Vagy szar volt a teszt. A házi tesztek nem olyan biztosak. De el lehet menni orvoshoz egyrészt rendes orvosi tesztre másrészt ő majd megmondja h miért lehetett es ha kell akkor máshogy is kivizsgalnak.
2016. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ultrahang minél előbb!
2016. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen szerdán megyek :) izgulok
2016. márc. 21. 18:14
 9/16 A kérdező kommentje:
Mellesleg sajnos a tuneteim elmultak, egyedul talan egy kis nyomast erzek a koldokom alatt, meglatjuk koszonom szepen a kommenteket megegyszer! :)
2016. márc. 21. 18:18
 10/16 anonim ***** válasza:
Szorítok.
2016. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!