Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belarat szedek ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belarat szedek ez mennyire megbizható gyógyszer?

Figyelt kérdés
én azt hallottam hogy nem valami biztonságos hogy van tőle jobb is
2007. nov. 12. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegyik fogamzásgátló megbízható, nem hiszem hogy különbség van köztük. De ha nem hiszel benne, szedj másikat.

A használati utasítást mindig olvasd el pontosan és tartsd be!

2007. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt szedek, és eddig még nem volt baj! ;) Csak fáj tőle kicsit a menstruáció, de túl lehet élni...
2007. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én is azt szedem!eddig nem lettem terhes(lekopogom).

amugy sztem jo gyogyszer.csak az elso 2-3honapban nekem voltak mellékhatások(hányinger,mellfeszulés..mondjuk az még mindig van).de sztem megbizhato.

2007. nov. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem ma kéne elkezdenem szedni, még sosem szedtem fogamzásgátlót! Nagyon izgulok! Nekem azt mondták, hogy segít a görcseimen és szebbé teszi a bőröm! Remélem beválik... :)
2007. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!