Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek szedjem még, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szedjem még, vagy hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal, de még van 2 havi tablettám.

Szedném, mert; ha már megvettük, ne menjen kárba, ha esetleg még ezidő alatt találnék partnert, bánnám, hogy abbahagytam illetve gondolom ez nem áll el időtlen időkig, hogy majd később akkor beszedem, amikor már haszna is volna:D ja és a legfontosabb, nagyon félek attól milyen hatással volna rám a bogyó elhagyása.


Abbahagynám, mert; ijesztő, hogy egy olyan dolgot szedek nap mint nap, amit félő abbahagyni mert kitudja hogyan reagál arra a szervezetem (egy éve szedem), valamint mert felesleges így, hogy nincs partnerem.


Mit gondoltok?


Értelmes ember hasznos választ ad, a többi pedig kíméljen!


:)


2016. márc. 22. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tegnap voltunk barátnőmmel nődokinál, ő most fogja abbahagyni a gyógyszert. Rácsodálkozott a dokinő hogy minek kérdez rá erre, mondván hogy semmi köze hozzá ha abba akarja hagyni akkor hagyja abba nyugodtan.


Ui.: Alapos a dokinő, és kedvesen áll a barátnőmhöz mindig, szóval nem volt flegma a stílusa.

2016. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de nem teljesen tiszta, ezzel mit akartál nekem mondani.
2016. márc. 22. 17:40
 3/13 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt biztos lesz pár partnered, dn tabletta mellett is használj gumit a tabletta miatt a betegségek miatt. Én biztos folytatnám a szedését ha nincsenek káros mellékhatások.
2016. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyéjszakás partnereim kétlem hogy lennének, én inkább arra gondoltam, ha éppen úgy jön ki a lépés hogy most fog felbukkanni valaki akivel hosszútávon is eltudom képzelni.


De más esetben nyilván játszana a gumi is.


Jelenleg nincsen mellékhatása, csak ha abbahagynám, akkor jelentkezhetne a megvonás miatt.

2016. márc. 22. 17:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindenkire máshogy hat az abbahagyás, valakit nagyon megkavar és akár 1év is lehet a helyrerázódás (nekem azt mondta a dokim, hogy szedhetem amíg nem akarok babát, addig felesleges abbahagyni, főleg hogy az ilyen rendbetételek, ha gond van, megnövelik a termékenységeket, elsősorban arra irányulnak, hogy baba legyen belőle) és van akinek semmi gondja nem lesz. Lutri sajnos.

Azt a két levelet szedd végig még, lehet később nem ezt kell szedned újra, valamint igen, a szavatossága is, rá van írva, de pénzkidobás lenne.

A helyedben nem hagynám abba, főleg ha szeretnél ismerkedni. Sokkal jobban megviseli a szervezetet, ha pl 3 hónap múlva újrakezded, addigra lehet nem is lesz még vérzésed.

Én tovább szedtem anno, mert kihasználtam, hogy tudtam mikor jött meg és stb. amíg nem volt újra kapcsolatom.

2016. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Harmadik, köszönöm szépen a válaszod! Igazán hasznos volt, örülök, hogy kaptam ilyet is.
2016. márc. 22. 17:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, örülök, ha tudtam segíteni! :)

Van pár év a hátam mögött.. :D

2016. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen egy éjszakásra gondoltam. Átlagosan a 3-4.randin szexelnek az emberek, 2 hónap alatt ha nem jön be az elsőkkel akkor akár 5-6 pasi is lehet. Én nőként biztos szedném tovább. Abbahagyni, majd újra elkezdeni nincs sok értelme.
2016. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nos én is erre szavazok inkább, csak ugye nemrég még úgy volt, hogy jót is tesz néha egy kis szünetke.

2016. márc. 22. 17:52
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Szóval, van 2 havi tablettád.

Szakítottál. Gondolom eltelik pár hét minimum, mire mással összejössz. Ezután pár hét és le is telik a 2 hónap.

Gyakorlatilag néhány hetes kapcsolat után már gumi nélkül szexelnél. Ez eléggé nagy baromság, de ha te ilyen vagy, akkor csináld...


"ja és a legfontosabb, nagyon félek attól milyen hatással volna rám a bogyó elhagyása. "

Kérdezd meg az orvost, aki felírta. Ez rossz kifogás.

2016. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!