Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek szedjem még, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szedjem még, vagy hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal, de még van 2 havi tablettám.

Szedném, mert; ha már megvettük, ne menjen kárba, ha esetleg még ezidő alatt találnék partnert, bánnám, hogy abbahagytam illetve gondolom ez nem áll el időtlen időkig, hogy majd később akkor beszedem, amikor már haszna is volna:D ja és a legfontosabb, nagyon félek attól milyen hatással volna rám a bogyó elhagyása.


Abbahagynám, mert; ijesztő, hogy egy olyan dolgot szedek nap mint nap, amit félő abbahagyni mert kitudja hogyan reagál arra a szervezetem (egy éve szedem), valamint mert felesleges így, hogy nincs partnerem.


Mit gondoltok?


Értelmes ember hasznos választ ad, a többi pedig kíméljen!


:)


2016. márc. 22. 17:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Tőle hiába kérdezem meg, hiszen mindenkire máshogyan hat...ahogyan azt valaki előtted is leírta, ez lutri.


Valamint olyan emberrel össze sem szűrném a levet, akiről bármi olyan gondolatom akad hogy nem engedném be guim nélkül, legalábbis pár alkalom után.

2016. márc. 22. 18:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Félreértik az emberek ezt a továbbszedés+kapcsolatok dolgot..

Ha új kapcsolata lesz, nem kell egyből gumin nélkül csinálja, viszont sokkal nagyobb biztonságban is lesz, hisz így nem kell 72órásért menni ha gond van! Én is folyamatosan szedtem, fél évig nem volt gumi nélkül szex, amíg nem éreztem úgy hogy mellettem állna ha gond van, sőt addig sem amíg nem hozott egy papírt (STD vér és váladék) hogy nincsenek betegségei! Aki ebbe nem megy bele annak helye sincs a másik mellett, sokat elárul a szándékokról is, hogy csak szexet akar vagy kapcsolatot. (ilyen miatt repült is a pasi nálam, sőt közölte hogy én szedem, fizessem én, neki köze nincs hozzá!) a férjem az első hónaptól megkérdezte hogy beszálljon-e a költségbe, elment önként a vizsgálatra!

2016. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha normálisan reagál a szervezeted a tablettára, akkor egyáltalán nem árt neki, ha kihagysz pár hónapot. Normális esetben semminek nem kellene változnia, abbahagyás után egy hónappal meg kellene jönnie a vérzésednek és ugyanúgy kellene mennie az életnek tovább, mint mielőtt szedted. Ilyen esetben az sem probléma, ha pár hónap kihagyással újrakezded, baromság az, hogy "nagyon megkavarja a szervezetet".


Ha meg neadjisten abbahagyás után problémáid lesznek (pattanásos bőr, nem áll vissza a ciklus stb.), akkor meg jó is, ha abbahagyod és nem szeded tovább.

2016. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!