Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése melletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése melletti vérzés szexuális együttlét alatt. Miért?

Figyelt kérdés

Életemben először kezdtem el szedni fogamzásgátlót, most tartok kb a felénél és azóta minden alkalommal véreztem szex alatt és kb egy napig utána. Előtte ilyet nem tapasztaltam. Mit gondoltok miért lehet? Van tapasztalatok ebben?


Már kértem időpontot az orvostól, de csak egy hét múlva kaptam. Addig ideget kapok, valaki esetleg mondhatna valami megnyugtatót. :)



2016. márc. 23. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az együttléthez köthető a vérzés? Előfordul pecsételő, barnázó vérzés a tablettaszedés első hónapjaiban, ez gyakori és megszokott mellékhatás. Viszont ha kizárólag a szexuális együttlétek során és amiatt történt ez, akkor valami más lehet a háttérben. Nincs semmilyen fájdalmad, nem gyanakodsz valamilyen felsértésre, sebre a hüvelyedben?
2016. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is inkább arra gondolok, amire az első. Pecsételő vérzés előfordulhat az első hónapban, de ennek a következő levél kezdésére illik elmúlnia.

Amikor mi menzesz utolsó napjain szexelünk esetleg, akkor mindig egy kicsit jobban vérzek. Talán neked is ezért van ez a problémád.

2016. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.


Barnás folyás előfordult, viszont pecsételő vérzés egyáltalán nem, kizárólag együttlét után, viszonylag nagy mennyiségű vér jelentkezett.


Illetve korábban, amikor a menstruáció már elmúlt, de közvetlen utána következő napon történt az együttlét, akkor előfordult vérzés, de ezt én még a menzeszhez kötöttem. Vagy ebben tévedtem?

2016. márc. 23. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!