Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo mellett nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo mellett nem jott meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok 5 eve szedek fogamzasgatlot eddig egyszer sem fordult elo velem ilyen .. Mindig a 3.nap este jon meg de ma mar a 4 ik nap delutan van es semmi ... Nemtudom hogy most az menstruacionak szamit e ha felnyulok wc papirral es azon latszik a veres barnas folt de a beteten semmi sem !! Ekkora mar reg meg kellett volna hogy jojjon de meg csak nem is pecsetelek es a hasam se faj nincs semmi tunetem . Szexualis eletet eltem a parom belem ment el nem hanytam nem volt hasmenes nem volt elfelejtett tabletta ! Most akkor mivan ? Tesztet csinaltam megativ de ez nem hagy nyugodni hogy nem jon meg rendesen...

2016. ápr. 4. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Van még 3 vagy 4 napja, hogy megjöjjön, ne parázz már. Majd ha akkor se, akkor irány a doki.
2016. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csúszhat, én 7 éve szedek tablettát, volt amikor átcsúszott 5-6. napra.

Ha felnyúlsz és ott a barnás-véres folt, akkor meg fog jönni, csak lehet még a minimális méhnyálkahártya sem épült fel, lassabban jön meg, enyhébben.

Ha a 7.napon sem jön meg tesztelj és folytasd, ha a következő levél utána sem jön meg akkor doki és vagy cserélni kell a gyógyszert vagy pihentetni vagy UH (lehet ciszta ami ilyet okoz).

Lehet az is, hogy a szervezeted így fog jelezni, hogy nem jó már a gyógyszer neki és váltani kell.

2016. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De parazok mert sose vplt meg ilyen es az ember mindig a legrosszabbra godol hogy ha mindent ugy csinaltam mint eddig akkor most miert nem jon meg .. Es miez a kis veres barnas valami akkor miert nem jon meg rendesen
2016. ápr. 4. 16:45
 4/10 A kérdező kommentje:
Ht az a helyzet hogy nem ezt szedtem 5 evig . En 4 evig szedtem cypromixet aztan most 1 eve dienille amitol alapbol is nagyon keves a menzesz de most meg kb semmi
2016. ápr. 4. 16:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Az nem számít, hogy nem ugyanaz ment 5 évig, hanem az, hogy hosszú ideje ki van kapcsolva a rendszer. :)

Ha eddig is kevés volt, akkor van rá esély, hogy még tovább csökkenti. Nekem a Diane (cytromix testvére) egy év utána csökkentette a mennyiséget, addig 4.napot jött meg, utána amikor csökkent akkor átment 6.napra, az utána következő pedig még tovább csökkentette a mennyiséget, 5.napra jött meg. A Belarát 1év 3 hónap után le kellett cserélnem, mert gondot okozott, ennyi ideig bírta a szervezetem...

2016. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*cypromix
2016. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ertem hat akkor varok meg majd tesztelek meg :/ de azert aggaszto mert en csak fogamzasgatloval szeretnem vedekezni szoval nem szeretnem abba hagyni
2016. ápr. 4. 16:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy ne legyen gond! :)

Nekem végül hüvelygyűrű lett belőle, emellett újra normális mennyiség (4nap, 2erősebb, 2 gyengébb).

2016. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi :/ :)
2016. ápr. 4. 16:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is régebben több évig szedtem fog. gátlót. Nekem is volt olyan, hogy a szokottnál pár nappal később jött meg a vérzésem, pedig semmi gond nem volt a szedéssel, illetve semmilyen más, extra tényező nem volt. Nem történt semmi, legközelebb ugyanúgy megjött, ahogy szokott.

Nem kell parázni!

2016. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!