Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esély rá hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy terhes vagyok és ha igen mennyi?

Figyelt kérdés

A barátommal lefeküdtem és először gumi nélkül dugta be egy két percig csinálta majd mondtam hogy húzzon fel gumit, nem tudom volt e előváladéka az elején

20 a környékén szokott megjönni a menzeszem


2016. ápr. 11. 21:31
 1/3 anonim válasza:
Előváladékkal együtt is kicsi az esély rá, hogy terhes legyél. No para.
2016. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha 20.-a körül szokott megjönni, akkor esélyes, hisz a peteérés nem 100%ig pontosan a 14.napon van. Egyébként mindig esélyes, az előváladékot nem érezni, abban is lehet spermium, főleg hogy azért 1-2perc alatt fel is juttatja a váladékot.

Inkább menjetek el esemény utániért és keressetek valami módszert, aminél lehet gumi nélkül (ha ennyire szeretnétek gumi nélkül csinálni) pl tabletta vagy hüvelygyűrű.

2016. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
35%
Előváladéktól nem leszel terhes. Kb olyan, hogy egy 1-es erősségű földrengéstől is össze dőlhet a házad, persze kicsi a valószínűsége de megtörténhet.
2016. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!