Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 12 óra után egy kicsivel még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 óra után egy kicsivel még belefér bevenni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Este 9kor szoktam bevenni, de van, hogy csak fél10kor.. Tegnap ez elmaradt, ma ahogy felébredtem reggel fél10kor azonnal eszembejutott, és bevettem..

Ha jol emlekszem ra, tegnap elott sem pontosan 9kor vettem be, hanem negyed10-fel10kor. Igy nem lehet gond?

Jovohet szerdan hagyom abba ezt a levelet.



2016. ápr. 12. 10:08
 1/4 anonim válasza:
Elvileg ha 12 órán belül beveszed, nem nagy gond, de menj biztosra és a hónap végéig használj kiegészítő fogamzásgátló módszert! (gumi, vagy legalábbis megszakítás)
2016. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk gyakran előfordult, hogy elfelejtettük és csak másnap vette be a párom, akkor reggel és este is egyet-egyet. Eddig még sosem volt emiatt gond.
2016. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most delutan egy keves pirosas barnas folyasom volt. Emiatt lehet? Ne hagyjak 7 napos gyogyszerszunetet, hanem kezdjem egybol a kovetkezo levelet? (A tajekoztato ezt arra az esetre irja, ha kimaradt egy szem a 3. heten)
2016. ápr. 13. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet belőle nagy gond, csak szedd tovább rendesen, meg a fogamzásgátló okozhat apró vérzéseket, ami normális, igaz nekem csak az első hónapban voltak amikor elkezdtem szedni.
2016. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!