Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. s! Valaki volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s! Valaki volt már ilyen rosszul fogamzásgátlótól? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régebben szedtem Deciora tablettát, attól fájt a fejem, szédültem, zsibadtak a végtagjaim,rossz volt a látásom és a közérzetem is. Abba hagytam rögtön kb 15.szemig birtam szedni. Azota eltelt 1 ev.. a nogyogyaszom elkuldott vervetelre, azt mondta jó lett a leletem. Most elk3zdtem a Mirabellat (ma 3.napja), ismet faj a fejem es rossz a kozerzetem. 1-2x zsibbadtam is. A dokim maskor azt mondta hogy normalis, lehet en nem birom a gyogyszert de szerintem ezek inkabb trombozisra utalo jelek. A segitsegeteket szeretnem kerni mivel csak holnap tudok orvoshoz menni! A mai tablettamat beszedjem es remenykedjek hogy kibirom holnapig? Elore is koszi!
2016. ápr. 13. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem szedném, 100%. Én is Deciorát szedek és semmi mellékhatása nem volt.
2016. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez mitől lehet?
2016. ápr. 13. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak akiknel kijonnek a mellekhatasok. Te ilyen vagy. Ezzel nem tudsz mit tenni. Esetleg valtogathatjatok a tablettakat.
2016. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már 2 fajtától zsibbadsz akkor hagyd, védekezz másképp.
2016. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!