Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szüneteltetése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werertz kérdése:

Fogamzásgátló szüneteltetése után h kezdjem ujra ha kimaradt a menzeszem?

Figyelt kérdés
2ev után tartani akartam 1-2honap szünetet és elosszor még is jött pár nap csúszással msot meg még semmi pedig egy hete kellett volna megjonnie , terhes nem vagyok az 100℅ mielőtt valaki ezt nyögnè be :) válaszokat előre is köszönöm ^^

2016. ápr. 13. 20:30
 1/3 anonim válasza:
Fordulj nőgyogyihoz...
2016. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne kavargasd igy a szervezetedet. Ezzel a pici szunettel nagyon sokat artottal egy mar beallt rendszerben. Ez a szunet dolog nagyjabol meg a 60as evekben a lorugasnyi hormonos tablettaknal allt meg. Ma mar olyan alacsony a tartalom hogy szunetekkel csak bajt okozol az erzekenyen felallt hormonhaztartasodban.

Egyebkent nekem is volt ilyen hogy kulfoldon voltam, elfogyott a tablettam. Az elso tablettamentes honapban pontosan megjott a kovetkezo kesett 3 hetet.

2016. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos többet árt mint használ a szünet a mai tablettáknál, hisz ezekben már nagyon kevés a hormon és az egyensúly könnyen megborul. Az én dokim külön szólt, hogy addig használhatom, amíg babát nem akarok, addig felesleges bolygatni.


Amúgy meg kell várnod az első vérzést, akkor kezdheted újra szedni az első naptól.

2016. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!