Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
Több éve szedek gyógyszert. Elfogyott az utolsó levél, és nem volt lehetőségem feliratni. Hétfőn kellett volna bevennem. Csak ma kapom meg a vényt. Tegnap viszont együtt voltam a párommal. Védekezés nélkül. Mekkora az esélye hogy terhes lehetek? KB 3 évnyi gyógyszer szedés után hamar kitisztul a szervezetem? Nem vagyok bejelentve Pestre és a sajatomhoz csak kedden tudok elmenni, amivel már lejárt a 72 óra, így nem tudok feliratni esemény utanit. Mit tegyek?

2016. ápr. 16. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Gumit kellett volna venni, ha tudod, hogy most terhes lehetsz..ez nem játék. Kb 50-50, hogy terhes lehetsz..nem sértés és ne haragudj érte, de gondolkozni kellett volna.
2016. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez sajnos lutri, mert ha nem folytatod a szedést a 8.napon akkor már azt megelőző szünetben sem vagy védett és nem lehet tudni, van akinek egyből helyreáll a hormonháztartása és van akinek nem, de a mai alacsony hormontartalmú tablettáknál elég gyors a kiürülés, azért okozhat nagy gondot már egy kihagyott szem is. Akkor most már két hete nem szeded.

Marad az imádkozás és 2 hét múlva tesztelj, én nem kezdeném el újra addig, amíg meg nem győződök arról, hogy nem vagyok terhes! Ráadásul most már meg kell várod a következő vérzésed, hogy újra el tudd kezdeni az első napon.

2016. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Függ attól, hogy vannak-e érett petesejtjeid. A párodnak milyen a hímivar sejtjei az életképessége. Milyen a szervezeted hormonháztartása.

Mennyi az esély? Fogalmam sincs. Meddőségi klinikákon vannak jó dokik. Ott sok pénzért és pár nap, hét alatt megmondják, hogy mekkora eséllyel eshettél teherbe, vagy sem.

Mit tegyél? Pár hét múlva vegyél terhességi tesztet.

2016. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizony jó eséllyel futsz neki egy terhességnek..én 10 évig szedtem gyógyszert, amint elhagytam, rögtön terhes lettem, első ciklusban..szóval elég hamar kiürülnek...és pont úgy van, ahogy az egyik válaszoló írta, hogy ha nem szeded tovább, akkor a hét napos szünetben sem vagy védett...2 hét múlva terhességi tesztet javaslok!
2016. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esemény utánit nem szedhet az, aki fogamzásgátlót szed.
2016. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 2.5 évig szedtem fogamzásgátlót, most januárban hagytam abba. Az orvosom azt javasolta, hogy FOKOZOTT ELŐVIGYÁZATOSSÁGGAL védekezzünk a párommal, ugyanis ilyenkor extrán termékeny a női szervezet.


Marad az imádkozás...


Mellesleg nem értem miért nem húztatok gumit.

2016. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom érdekel w valakit, de sajna nem vagyok terhes. Pedig már bele éltem magam, hogy mi lenne ha... Nem baj, meg biztos nincs itt az ideje. Csak gondoltam megosztom veletek. És köszi minden kommentet
2016. máj. 7. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!