Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettát szeretnék felíatni, de mégis hol?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés de pár hónapja élek csak Budapesten és nem igazán tudok most kiigazodni. V. kerületben élek nincs még lakcímkártyám (nem tudom ez mennyit számit de olvastam olyan forumot ahol valaki at írta , hogy tőle azt is kértek) Nem szeretnék tizezreket otthogyni egy magánklinikán csak azért hogy felírjanak nekem egy tablettát. Mondanátok nekem olyan helyet ami közel van viszonylag a belvárosi részhez és ingyenes és viszonylag még emberként is tekintenek rám ? Be kell előzetesen jelentkezni valahol ? Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. ápr. 18. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Átlagemberek háziorvoshoz járnak ilyesmivel...
2016. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát első alkalommal nem is írhat fel háziorvos fogamzásgátlót, de örülök , hogy mindig azoknak van nagy szája akik még fele annyira sincsenek képben .
2016. ápr. 18. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Oda kell menned SZTK-ba, ahová be vagy jelentve elvileg, vagyis ahol hivatalosan élsz, és ott veheted igénybe az nőgyógyászatot, ahová általában be kell jelentkezni, és 3-4 hét mire kapsz időpontot.
2016. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!