Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előnedv okozhat gondot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnedv okozhat gondot?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel voltam együtt egy lánnyal.Orálisan kényeztetett, így is élveztem el. Egyetlen egyszer, még az esemény kezdetén hatoltam belé,de ekkor már előnedvet termeltem. Jövőhéten menstruálna. Ha megjön neki,akkor ugye nem lehet terhes? Úgy értem,hogy már ennek is ki kellene maradnia, ha állapotos lenne?


Köszönöm.


2016. máj. 1. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Terhes!

Gratulálok!!!!! Apa leszel.

Kitaláltad már a nevét? :)

Miből fogod eltartani?

2016. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az előváladék is okozhat gondot. Bár nagyon kicsi rá az esély, de van esély!

Ha megjön neki akkor minden valószínűség szerint nem terhes. Legközelebb több eszetek legyen!

Nálad meg mindig legyen gumi, hogy ne utólag fájjon a fejetek, és ne akkor kelljen kapkodnod amikor alkalom van!

2016. máj. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:

okozhat


ha megjön ,elvileg nem ,de azért teszteljetek,mert van olyan eset ,hogy mesizik terhesség alatt is..

2016. máj. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első: nem minősítelek.

2-3: Nektek köszi.

2016. máj. 1. 00:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt most nem az elsővel kell flegmázni, nem őt kell bunkó sutyeráknak tartani..hanem elgondolkozni azon, hogy az oktatást, illetve annak hiányossága avagy a gyerekek nemtörődömsége milyen hatást gyakorol a mindennapokra..

Mert ez mind olyan téma, amit már egy 8. os biológia órán megtanulnak a gyerekek, avagy egy szexuális előadáson elhangzanak (ami amúgy szintén kötelező az iskolákban)

De még mielőtt jössz a következő kérdéssel, és megkérdeznéd, hogy a megszakításos módszerrel is lehet-e terhes a barátnőd, közlöm, hogy IGEN, mert az nem egy védekezési forma, csak pár agyatlan kitalálta, hogy kellemetlen gumiba, így inkább majd kihúzom a végén.

2016. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát igen !

A disco nem egy biológiaóra.

2016. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen a kérdésem központjában az állt, hogy ha a jövőhéten megjön a havi vérzése, akkor az már jó jel-e?

Nem tudom, hogy ha most megesett volna, akkor mennyi idő után marad el a menstruációja. De azért köszi mindenkinek a magasszintű kioktatást.

2016. máj. 1. 11:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha meg jön akkor az már jó jel,és valószínűleg nem terhes. Mi a párommal megszakításos módszerrel "védekezünk",az elõváladéktól még eddig nem lett gond. 21/N
2016. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!