Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a második levél fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a második levél fogamzásgátlómat egy nappal később kezdtem el szedni, mint kellett volna, és így a 20 szemet végigszedem, akkor lehet belőle valami probléma?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérek légyszi,nem a "olvasd el a tájékoztatót" típusú tanácsokat.Köszi :-)
2008. szept. 23. 22:36
 1/4 anonim válasza:

Így én is jártam már, nem volt belöle gondom, de végigizgultam azt a hónapot :D De azt remélem tudod, hogy kétévente félévre abba kell hagyni, csak ezt nem nagyon hangoztatják... (Ezt mindenhol elmondom)

Meghát párod nem hal bele, h gumit használtok (remélhetöleg)

2008. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a szünet az attól függ h mekkora hormontartalmú tablettát szed.

azmeg h lehet e belőle baj azmeg attól h milyet.

ha 3 fázisut, akkor akár lehet. de gondolom 3 fázisut szedsz. de ilyenkor nem 20at, hanem mind a 21et bekéne venni, bár az egynapon 2t az lehet necces.

én úgyártam h egyiknap elfelejtettem bevenni, csak én este szedem, és így reggel ébredésnél rögtön bevettem a kimaradt bogyót, és este az aznapit.

2008. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, a végén egyet délelőtt, egyet délután szedtem be és így lett meg a 21 szem. Nem lett semmi baj. De az enyém egy fázisú volt.
2008. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A lindynette 20 fogamzásgátló tbl.-át 1 éve szedem folyamatosan,régebben is szedtem soha nem volt semmi probléma most 1 nappal később kezdtem el szedni a tbl-át a 7 napos szünetnél és terhes lettem!Vigyázzatok vele.
2008. szept. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!