Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix tablettát szedek, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix tablettát szedek, a második levél utolsó szemét 5 napja vettem be és a gyógyszermentes időszakban nem jött még meg, mi a probléma?

Figyelt kérdés
Nem voltunk együtt a barátommal, így nem lehetek terhes.Az első levél szedése alatt folyamatosan volt pecsételő vérzésem és a gyógyszermentes időszakban meg is jött rendesen. De most kimaradt a menstruációm, és nem tudom mi a probléma.A két levél szedése alatt végig erős mellfeszülést érzek, időnként alhasi fájdalmakat, mintha meg akarna jönni.Ezzel a második levéllel van a gond.Volt már valaki így? Tudnátok választ adni a kérdésemre?
2010. aug. 17. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Még bőven megjöhet.

Nekem a 6. napon szokott

Nyugi, nem lesz gond

2010. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én más fajta gyógyszert szedek (Dienille) de nekem is volt olyan 2 hónapja, hogy nem jött meg a szünetben, és ebben a hónapban is alig alig, de mégsem votam/vagyok terhes. Voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta, hogy előfordl, hogy kimarad, nem kell rögtön parázni. Csinálj egy tesztet, csak hogy tényleg kizárd a lehetőségét is, és mindenképpen menj el dolkihoz, mert állhat valamilyen betegség is a háttérben. Nem biztos, sőt,de jobb félni, mint megijedni!
2010. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy alkalommal még megeshet, de ha következő alkalommal sem jön meg, keresd fel az orvosod.

Amúgy még meg is jöhet:)

2010. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!