Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Motivációs levél probléma?...

Motivációs levél probléma? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Szükségem lenne a segítségetekre motivációs levél/kísérőlevél témával kapcsolatban. Szeretném beadni az önéletrajzomat "ügyfélszolgálati munkatárs" munkakörbe. Bele kellene írnom ugye a levélbe,hogy miért én lennék a megfelelő személy a munkakör betöltésére,nem szeretnék sablon szöveget írni. Mit írhatnék bele ami felkelti a munkaadó figyelmét? Tudom,hogy ehhez tudnotok kell,hogy milyen a személyiségem,de ide most csak pár szóban írnám le. Vidám,cserfes lány vagyok,precíz munkával. Szeretek az emberekkel foglalkozni-ez máris sablon szöveg egyébként-. Nagyon motivált vagyok,szeretném bebizonyítani,hogy egy pályakezdő is végezhet olyan munkát,mint egy gyakorlott másik személy. Ti mit írnátok bele? Mivel tegyem színesebbé?

Nagyon megköszönném ha válaszolnátok!!!


2011. szept. 17. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem sablon szöveg amit eddig írtál, a cserfest kihagyhatod, írd bele hogy tudod hogy nincs sok tapasztalatod de számodra nem gond a a sok munkával és tanulással járó munkavégzés sem és célod egy hosszútávú stabil munkahelyen dolgozni és minden más egyéb tulajdonságodat ami a munkához kapcsolódik.
2011. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Könnyen teremtesz kapcsolatot az emberekkel, jó a problémamegoldó képességed, tudod kezelni az esetleges konfliktusokat.
2011. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Írj példákat. Mivel pályakezdő vagy, furán hat az, hogy precíz munkával. Írd oda, mikor, milyen nagyobb volumenű munkában vettél részt. Az senkit nem érdekel, hogy szeretsz az emberekkel foglalkozni, írj példát arra, hogy tudsz is. Ha jó a konfliktuskezelő készséged, akkor arra is példa, példa, példa.


Ezek származhatnak az iskolai tevékenységedből (ilyen tulajdonságokkal nyilván szerveztél különféle rendezvényeket, vagy legalábbis részt vettél benne), hobbidból, önkéntes munkából, bárhonnan.

2011. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!