Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha gumi nélkül szakítja át a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gumi nélkül szakítja át a szűzhártyámat, akkor már nagy a rizikó?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a megszakításos szex elég kockázatos, mert lehetnek életképes spermák az előváladékban is, de ha szüzesség elvesztésénél csak addig nincs rajta gumi, amíg a szűzhártyát át nem szakítja, akkor is lehet gond?

2016. máj. 4. 22:49
 1/5 CptTomato ***** válasza:
Mindig lehet gond.. Vagy fogd fel igy vagy a védekezést legalabbis a gumit nem neked talaltak ki
2016. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Deflohelp ***** válasza:
Viszonylag kicsi a teherbeesés valószínűsége, de messze nem 0% (egyáltalán nem kizárt).
2016. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom mi a ti bajotok! Én rengeteget szexelek/tem gumi nélkül. A fiú mindig tudja mikor kell kivenni. Annyi ilyen ostoba kérdés van itt. Ha a fiú figyelmes nincs gond... Előválladék nem tartalmaz spermát CSAK ABBAN AZ ESETBEN HA ELŐTTE A FÉRFI EJAKULÁLT!!!! De ez esetben jobb védekezni. Ez ilyen egyszerű.
2016. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából már kimutatták, hogy egyes férfiak elöváladéka megtermékenyítésre alkalmas spermát tartalmaz, és nem csak elözö alkalamtól való kiürülésröl van szó. Szóval kérlek ne mondj olyanokat, ami nem igaz.
2016. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kicsi az esélye

de én ismerek olyat aki előváladéktól lett terhes szóval... ne írj hülyeségeket kösz.

2016. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!