Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ilyen vagy ehhez hasonlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen vagy ehhez hasonlo alapsztoriju tortenetes oldalakat, konyveket ismertek?

Figyelt kérdés

Szurke otveny arnyalatahoz hasonlora gondolok, vagy olyanra ahol az egyik szereplo dominans es ugymond 'hajt' a masik nem dominans szereplore aki azt mutatja, hogy nem szereti, viszont ez csak a latszat.

Remelem erthetoen fogalmaztam meg:)



2016. ápr. 17. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Film.


Titkárnő.

Zongorista...azt hiszem ezek olyan jellegűek.

2016. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt, az elso alapsztorija nem rossz, a masik viszont nem jon be.

Esetleg blogos tortenet nincs hasonloba? Film letoltesben nem epp jo a helyzetem.

2016. ápr. 17. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:

google -ba beírod bdsm történek rengeteget kidob :)


[link]

2016. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és Szívesen :)
2016. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hmmm talán a Sötét páros - Fogoly a sötétben (1.rész / cj roberts)
2016. ápr. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, nem pont ilyeneke gondoltam,hanem inkabb az erzelmi hatterre, es egy nagyon fontos dolgot nem tette hozza a kerdesemhez.

Inkabb a meleg, leszbikus tortenetek erdekelnenek es blog, konyv:) emiatt elnezest

2016. ápr. 20. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!