Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítséget kérek! Gyógyszerpar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek! Gyógyszerpara. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
6. napja szedem a fogamzásgátlót ezért nem is engedtem a barátomnak hogy szexeljünk csak a második levélnél akartam.. Ma viszont kiakartuk próbálni milyen gumi nélkül ezért bedugta kb 10 mp-re. Lehet gond??? Nem volt nedves.
2010. ápr. 8. 22:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A menszeszem 2 napja múlt el.
2010. ápr. 8. 22:20
 2/13 anonim ***** válasza:
Természetesen terhes vagy és sztem ikrekre számíts.
2010. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

LOL xD

olyan hülyeségeket tudnak kérdezni:d

szted mitől lenne gond? -.- xD

őszintén:D...

16/L

2010. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért mert a nőgyógyászom azt mondta az elsőtől védett vagyok egy másik viszont hogy nem.
2010. ápr. 8. 22:22
 5/13 anonim válasza:
te hülye vagy:D nem a pénisztől esel teherbe hanem az ondótól -.-
2010. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De olvasd el a kérdésed..:D

bedugta.. de 10 mp-re.. azalatt még előváladéknak sincs ideje kijönni..

és nem volt nedves, akkor vajon mi jutott volna beléd?:D:D

2010. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Előtte szexeltünk de megmosta szappannal stb...
2010. ápr. 8. 22:58
 8/13 anonim ***** válasza:
mit mosott meg? és ha megmosta szappannal, akkor nem lehetsz terhes? :DD ez jó.. mit szedsz? a legtöbb már az 1. szemtől véd.
2010. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lindyt. nem vagyok ostoba. Nem kell úgy beállítani. A nőgyógyászom aki megvizsgált azt mondta az elsőtől véd. Nem akartam hogy elmenjen bennem csak kiakartuk próbálni milyen úgy. Kíváncsiságból kérdeztem meg egy netes dokit, letorkollott. Megmosta, gyógyszert is szedek. Mégis félek. Mindig védekezek és most sem engedtem volna ha tudom hogy két hét.
2010. ápr. 8. 23:43
 10/13 anonim ***** válasza:
neeeeeeeeeeeeeee, neeeeeeeeeeneneneneneneneneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....elég már az ilyen kérdésekből, és elég már az ilyen csökött agyú libákból h bedugja 10 mp-re....kérlek istenem, ments meg már minket az ilyenektől.
2010. ápr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!