Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille fogamzásgátlóz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienille fogamzásgátlóz szedek. Viszont problémáim akadtak. Ezzel kapcsolatban szeretnék segítséget?

Figyelt kérdés

Február 18.án kezdtem el szedni a tablettákat, viszont 26.ától (5 napig) szedtem antibiotikumot is (augmentin szirup). 26.án viszont történt egy "baleset". A barátom elment belém. Utána a 13. napon ez ismét megtörtént. Most pedig amikor elfogyott az első levél (11.én) . Azóta viszont nem jött meg a mensim, csak barnáztam egy nagyon picit, viszont eléggé görcsöltem már mielött elfogyott volna a levél. Mára már barnázás sincs :S Lehetséges, hogy a gyógyszer kavarta meg a rendszert, vagy kezdhetek megijedni?

Hozzá teszem ez az első, hogy fogamzásgátlót szedek..

Előre is köszönöm a válaszokat!

22/L


2011. márc. 15. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, én alapból kivártam az 1 hónapot a szedéssel, a legtöbb orvos annyit mond. Szóval ha a szervezeted még nem szokta meg a gyógyszert, akkor könnyen teherbe eshettél. Emellett bizonyos antibiotikumok is csökkenthetik a hatást, olvasd el a betegtájékoztatóját... Én a helyedben aggódnék :/

Ha "megúszod" most a babát, akkor máskor figyelj oda rendesen, a szedésre is, és arra is, hogy amit mellé szedsz gyógyszert, annak van-e hatása a fogamzásgátlóra.

2011. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát abban biztos vagyok, hogy ezentúl jobban odafigyelek!!

Elolvastam a fogamzásgátló tájékoztatóját és abban azt írta, hogy 1. szem védettséget nyújt,a doki viszont azt mondta h "illik" megvárni a 2 hetet.. az antibiotikumról meg semmi nem volt irva benne, ezért nem is sejtettem, hogy hatással van rá :S Fuhh,most mégjobban berezeltem :S

De amugy fogamzásgátló hatása is lehet az, hogy abszolut nem jön meg az 1. levél után?

2011. márc. 15. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha regisztrálsz erre az oldalra: www.fogamzasgatlas.hu akkor ott van olyan alpont h "Orvos válaszol" Nos, oda írhatnál egy kérdést,hogy befolyásolja e ez az antibiotikum a fogamzásgátlód hatékonyságát. Írd le szépen mindkettő nevét(antibiotikum, fogigátló) és fél napon belül(van hogy fél vagy egy óra) választ kapsz az e-mail címedre. Ami nem légből kapott hülyeség hanem a szakavatott doki mond meg.Nekem is szoktak segíteni.
2011. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segitséget :)
2011. márc. 15. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Miből tartana, ha vennél egy 400 forintos tesztet és lepisilnéd?
2011. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnap megyek és veszek, csak úgy volt, hogy dolgozni fogok és nem tudok venni..de mégis tudok.azért köszi a válaszokat!
2011. márc. 15. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy pont az antibiotikum szedésekor történt a baleset. Még el sem kezdett hatni rendesen a gyógyszer, ráadásul mellé sem védekeztetek rendesen, amikor szedted az antibiotikumot, ami köztudottan csökkenti a tabletta hatását. Vegyél egy tesztet, remélhetőleg iszonyatos nagy mákod lesz és nem leszel terhes, mert sajna az esély megvan a terhességre!

Hogy a fenében sikerült KÉTSZER összehozni a "balesetet"?

2011. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ma csináltam tesztet,elvileg nem vagyok az!!!:D de majd még csinálok egyet pár nap mulva...
2011. márc. 16. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!