Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van abból később problém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van abból később probléma egy kapcsolatban, ha vki nem szed tablettát?

Figyelt kérdés
Miért nincs ez letisztázva már az elején? Szerintem ez pont egy elég fontos kérdés. Több ilyenről hallottam már, hogy ilyen dolgokra csak több hónap együttlét után derül fény. De miért? Ha az egyik félnek gond a gumi, a másiknak meg a hormonok, ezt az elején kategórikusan tisztázni kéne, hogy akkor ne raboljuk feleslegesen egymás idejét. Én ezt most mindkét félre értem, hogy én hajlandó vagyok elfogadni, ha a párom nem szereti az óvszert, de ő is hogy én meg nem vagyok hajlandó hormonokat alkalmazni. Nem jobb, ha ez kiderül időben? Akkor még könnyebb azt mondani, h viszlát...

2016. máj. 14. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Még szerencse, hogy még kismillió védekezési lehetőségetek van ezen kívül.

Ha ilyen egyszerű dolgokban nem tudtok kompromisszumot kötni, megoldást találni, akkor mindkét fél számára az a legjobb ha még egy jó darabig egyedül marad.

2016. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezer féle védekezési mód van még ezeken kívül. És igen ha ebben nem tudnak kihegyezni akkor semmi értelme az egésznek.

Én nem szedhetek gyógyszert, ezért megszakítással, óvszerrel és néha hüvelyúppal védekezünk. Ha a két fél valóban szereti egymást ez nem lehet probléma. Ha meg az akkor nem szeretik egymást eléggé.

2016. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a kettő a legbiztonságosabb! A többi nem is véd rendesen, plusz még veszélyes is a használata, például a spiráltól mindenféle gyulladást lehet kapni.
2016. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 icu75 ***** válasza:
Mondjuk kinek mi válik be! Nekem lánykoromban jó volt a tabletta,nem okozott gondot a hormontartalma és azt hogy "egészségtelen" azt ellensúlyozta a tudat hogy nagyon megbízható és ezért el tudtam lazulni a szexben,nem azon idegeskedtem közben hogy kiszakad a gumi,vagy a megszakításosnál mégiscsak bejut egy kis előváladék. Szülés után spirált tetettem fel,már a másodikat hordom(5év hordás után csere)nincsenek semmiféle gyulladások. Én úgy gondolom hogy az a lány/nő akinek fontos a szexualitás,az megteszi amit kell. Úgy gondolom ha friss a kapcsolat természetes,hogy gumiban kezdik,de pár hónap múlva természetes hogy igény van megbízható hosszú távú fogamzásgátlásra,lehetőleg olyanra ami mellett meg lehet élni a szeretkezést a maga természetes gyönyörűségében,azaz nincs köztünk gumi és belém élvezhet,és érezzem a gyönyörét ahogy ő is az enyémet.
2016. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleve hülyeség hónapokig várni az első szexszel.
2016. máj. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!