Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normalis hogy faj meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy faj meg a mellem a fogamzasgatlotol?

Figyelt kérdés
sziasztok! most szedek eloszor fogamzasgatlot, de ezelott is mielott megjott volna a menstruaciom 1,5-2 hettel jelzeskent jelentkezett a mellfajdalom azaz erzekeny. amiota fogamzasgatlot szedekb kb folyamatosan erzekenyen faj, eddig ketszer jott meg azutan elmult 1 hetig majd megint elkezdotott es nagyon zavar. most kezdtem meg a harmadik levelet es most is erzekenyen faj. tobb baratnom mondta h sokaih fajt nekik is meg olvastam h kb 3 honapig lehetnek mellekhatasok de ez a fajdalom annyira kenyelmetlen kb a baratomnak se engedem h megfogja mert nagyon erzekeny. ez normalis? meddig tarthat meg? nektek fajt ha igen meddig? tablettat kene valtani?
2016. máj. 15. 18:40
 1/3 B.lacko ***** válasza:
Igen.. A sok osztrogrn mellekhatasa..mellekhatas,de normalis.. Mas kerdes,hogy jot tesz-e a sok kivulrol bevutt osztrogen
2016. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mas valaszok még? tapasztalatok? raadasul ez az egyik legalacsonyabb hormontartalmu amit szedek elvileg..
2016. máj. 15. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sokkal rosszabb volt...

Elkezdtem szedni. Reggel vettem be az elso szemet, delelott mar ereztem, hogy nem oke, de nem keritettem nagy feneket a dolognak. Korai delutan elkezdtem hanyni, de valami pokoli modon. Aztan elaludtam, masnap jobb volt, nem ereztem magam rosszul.... Amig be nem vettem a 2. szemet! Par ora es kezdotott elorol.. Alul felul.

3.nap telefonaltam az orvossal, azt mondta kizart, hogy a gyogyszer a ludas, vegyem be a 3.szemet is, ha akkor is jonnek a tunetek hagyjam, es visszaterunk ra. Bevettem, ra ket orara kezdodott minden.

Utana nem szedtem, semmi bajom nem volt. Majd a kovetkezo verzes utan megint elkezdtem szedni... Es a tunetek ujra elojottek, ahogy elkezdtem szedni.

Furcsalta az orvos, de mondta, hogy varjak 1 honapot es ir masikat. Igy is lett. Attol nem hanytam, de olyan szinten fajt a fejem, szedelegtem, hogy ajulas kozeli allapotokba kerultem.

Hiaba a vizsgalatok, nem jott ra a doki.

Azota nem is probalkoztam fogamzasgatloval.

A masodiknal vegigszedtem, mondvan hatha megszokom, de ahogy megjott, olyan gorcseim is lettek, hogy azt hittem elpatkolok!!

Letettem rola...


Esetleg igy jart mar valaki?


Te milyet szedsz? Nekem Yasminelle volt az egyik, a masik Lindynette

2016. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!